PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 354
oceny
7,6 10 1 76354
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Za każdym razem, kiedy trafiam na ten serial nie potrafię zrozumieć, dlaczego SJP jest uważana za piękność. Jeden z odcinków pierwszego sezonu nawet opowiadał o rozterkach mężczyzny, którego Carrie spotkała w jakieś mało uczęszczanej knajpie na randce z kobietą, której się wstydził "bo nie jest piękna", podczas gdy aktorka ją grająca była o jakieś dwie ligi ładniejsza od niby pięknej Carrie.

Żeby nie było, nie mam nic do aktorki, choć postać Carrie uważam za irytującą to w innych filmach oglądałam jej grę z przyjemnością - ale ten aspekt zawsze zakłóca mi oglądanie serialu.

villemo75

Nie jest ona może klasyczną pięknością ale ma swój urok. Ładne włosy i opalone ciało. Do tego obłędna figura.

ocenił(a) serial na 1
villemo75

Też nie rozumiem. Szczególnie nie mogę patrzeć na jej po prostu krzywe nogi. Mnie uczono, że nie eksponuje się swoich wad. A tu pałąkowate nogi bohaterki co chwila straszą.

ocenił(a) serial na 7
villemo75

A niby kto uważa ją za piękność? Jedyne czego można jej pozazdrościć to figury, w serialu jest boska 10/10. Natomiast, jeżeli chodzi o twarz to 4/10 - ma taki typ urody, że wszystko zależy od doboru makijażu (wystarczy,że za mocno pomaluje oczy i wyglądają jak paciorki) i włosów,bo z tymi kręconymi kudłami wygląda okropnie.

ocenił(a) serial na 3
villemo75

Dla mnie SJP ma bardzo męskie rysy, więc też nie uważam jej za urodziwa kobietę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones