PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Carrie poddaje się aborcji ?Wiem że kiedyś taki odcinek widziałam w tv, potem obejrzałam jeszcze 3 razy wszystkie serie i już nie trafiłam na niego, nie wiem czy go nie puszczają specjalnie, czy ja go przegapiam. Jeśli ktoś pamięta to proszę o odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
Ines82

nie ma odcinka, w którym Carrie poddaje się aborcji. Jest za to odcinek, w którym opowiada, że ją miała w wieku 22 lat, po jednorazowej przygodzie z jakimś kelnerem o ile dobrze pamiętam

ocenił(a) serial na 10
ukryta

dokładnie w 11 odcinku sezonu IV jest mowa o aborcji, gdy Miranda dowiaduje się, że jest w ciąży.

indigloo

Kurcze dałabym sobie rękę uciąć że będąc w stanach kilka lat temu widziałam odcinek o tym jak poszła usunąć ciążę, jak już pisałam widziałam to tylko raz, w Polsce nigdy nie widziałam tego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Ines82

http://www.youtube.com/watch?v=rDuzs729ytw

ukryta

ten z ciąża mirandy widziałam kilkanaście razy, nie o ten mi chodziło, kurcze nie spoczną póki nie zobaczę odcina z carrie i z jej usunięciem ciąży :P

ocenił(a) serial na 10
Ines82

nie ma takiego odcinka...Carrie tylko wspomina o tym, że to zrobiła, a później idzie do restauracji, w której spotyka kelnera, z którym była w ciąży. to wszystko w tym temacie :)

Ines82

Ines w takim razie nigdy nie spoczniesz ponieważ takiego odcinka nie ma. jestem świeżo po obejrzeniu po raz 5 wszystkich sezonów i nie ma. Może jak oglądałaś ten odcinek twój ang. był trochę gorszy i nie zrozumiałaś :)

ocenił(a) serial na 10
maupa

W takim razie gdzie widziałaś?
Może jest taki odc tylko w polsce nie przeszedł przez cencurę że tak powiem ;)

ocenił(a) serial na 10
Katie_Cassidy_2

biorąc pod uwagę, że pewnie część z nas widziała wersję amerykańską tyle, że z polskimi napisami, to jestem na praktycznie 99.99% pewna, że taki odcinek nie istnieje. Carrie poszła do kliniki z Mirandą, rozmawiały o aborcji Carrie, ale aborcja Carrie miała miejsce długo przed pierwszymi wydarzeniami w serialu

ukryta

Planowaną aborcję Mirandy pamiętam doskonale, ale odcinka że Carrie wspomina o usunięciu ciąży kiedy była młoda nie widziałam w amerykańskiej telewizji na 100 %, za to widziałam jak Carrie poddała się aborcji bo przespała się z chłopakiem którego poznała na samym początku serialu. Test ciążowy zrobiła w łazience, potem postanowiła usunąć ciąże bo wiedziała że nie da sobie rady a facet z którym jest w ciąży jest nieodpowiedzialny i nawet pamiętam jak koleżanki ją po tym wszystkim wspierały :P
Wiem że coś tu nie gra i skoro tyle z Was uważa że takiego odcinka nie było, to nie było :)
Ech nie wiedziałam że mam takie halucynacje ;p

ocenił(a) serial na 10
Ines82

w pierwszym sezonie, w 10 odcinku Carrie miała obawy, że jest w ciąży, kupowała test w aptece razem z Mirandą, w łazience nad testem postanowiła nie robić testu dopóki nie będzie pewna co zrobi przy każdej odpowiedzi, może te dwa odcinki złożyły Ci się w jedno

ocenił(a) serial na 10
ukryta

Istotnie, było coś takiego. Bała się, że jest w ciąży, ale bała się też zrobić test. Poszła na spacer, do parku i patrzyła na dzieci na placu zabaw. Rozmyślała sobie czy powiedzieć Big'owi. W drodze do domu dostała okres.

indigloo

te odcinki widziałam niedawno na tvn style i nie o te mi chodzi, ale już nie ma co rozwijać tematu bo ja dalej będę się upierać że widziałam odcinek z aborcją Carrie.

Ines82

A ja Ci wierze :) ja dam sobie reke uciac, ze dawno temu widzialam scene kiedy Magda kreci ciasto wibratorem Mirandy :) wszystkie 6 sezonow widzialam juz pare razy i wiem, ze tej sceny nigdzie nie ma.

ocenił(a) serial na 10
nivja

Oooooo... żałuję, że tego nie widziałam.... :-)

Z drugiej zaś strony, zastanawiałam się, czemu V sezon ma tak mało odcinków.. :(

ocenił(a) serial na 10
indigloo

Nie wiem czemu ale Ci wieże ! ;D ( o tym wibratorze w cieście nie)
Nie wiem może oni tego nie puszczają bo ... uznali odcinek za zbyt drastyczny?

Katie_Cassidy_2

Myślicie, że faktycznie ich nie puszczają? A czy na jakichś amerykańskich stronach nie ma informacji o tym, ile odcinków mają poszczególne sezony? Byłoby to jakąś wskazówką do poszukiwań. Najlepiej porównać tytuły i wtedy będzie wszystko jasne ;)

Mnie się wydaje to mało możliwe (z tą aborcją), zwłaszcza jeśli to miało być na początku, bo gdy Miranda zastanawiała się nad aborcją (czyli chyba w 4. sezonie), to Carrie wyraźnie powiedziała, że zrobiła to tylko raz po nocy spędzonej z kelnerem z The Saloon, a tak to by były dwa razy.

No, ale skoro widziałaś, to coś tam chyba jednak musiało być ;). Sprawdź spis odcinków na amerykańskich stronach :)

indigloo

bo któraś aktorka , chyba ta co gra mirande zaszła w ciąże

nivja

Scena z wibratorem była, ale w reklamie (chyba baterii) :) Magda doskonale wiedziała do czego służy wibrator, bo kiedy znalazła go w szufladzie Mirandy, to zamieniła go na świętą figurkę :D

ocenił(a) serial na 7
aga_123_filmweb

Cześć, mam pytanie w którym odcinku Big grał w golfa i zadzownił do Carrie? bo nie moge sobie przypomnieć, a na tym skończyłam oglądać .

ocenił(a) serial na 10
mazi329

Sezon 06 odcinek 06 :) - Hop, Skip, and a Week

ocenił(a) serial na 7
ukryta

Ratujesz mi życie, dzięki ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones