PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 770
ocen
7,6 10 1 76770
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Witam. Czy warto zaczynać oglądać ten serial? Czy można się wkręcić czy jest to tylko denny
szmatławiec dla zrozpaczonych brzydkich i grubych kobiet?
Z góry dzięki za odp

klonex

to raczej zalezy od tego co kto lubi a nie jak wyglada , co do serialu obejrzalam wszystkie odcinki i jak dla mnie to wciagajacy za bardzo nie jest bo w sumie caly czas dzieje sie to samo czyli 4 kobiety idace do lozka z kazdym mezczyzna ale nie jet zly

ocenił(a) serial na 7
klonex

Ja zaczęłam niedawno (jestem teraz na 3 sezonie) i nie żałuję, bo jest świetny :D

użytkownik usunięty
klonex

Trudno powiedzieć jednoznacznie czy warto, jak to napisała baska205 to w dużej mierze zależy od gustu.
Serial ten nie jest według mnie rewelacyjny, ale ogólnie to można się pośmiać i jest utrzymany w bardzo lekkiej konwencji.
Szczerze mówiąc chwilami niektóre wątki/odcinki mnie denerwowały, a postacie są ciut stereotypowe czy jak kto woli przerysowane, ale mimo wszystko całkiem dobrze mi się oglądało. Wkurzała mnie tylko czasem pewna pustka bijąca z tych postaci i to, że geje zostali przedstawieni też bardzo stereotypowo. Ogólnie serial mało ma wspólnego z rzeczywistością, przynajmniej z tą polską, ale być może dlatego też zdobył sympatię, bo niektóre osoby (w tym ja też) czasem lubią obejrzeć film czy serial, w którym główne postacie mają lekkie, łatwe i przyjemne życie i się po prostu dobrze bawią (choć w przypadku tego serialu to ma on duży plus, bo porusza też kilka bardzo ważnych wątków - jak np. walka z rakiem, podoba mi się też to podkreślenie jak ważna jest przyjaźń, czy przedstawienie że kobiety też mogą bez poczucia winy cieszyć się seksem w taki sam sposób jak mężczyźni i pomimo iż w pewnym stopniu uważam, podobnie jak pewna francuska aktorka Julie Delpy "że w kobietach jest znacznie więcej niż pokazuje to ten serial. " to mimo wszystko jest całkiem niezły.

użytkownik usunięty

I ma sporo naprawdę śmiesznych gagów i tekstów i mimo tej stereotypowości postaci to można się wciągnąć ( a nawet zapałać sympatią do poszczególnych bohaterek). Także na odstresowanie czasem można ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja uwielbiam i polecam. Dużo świetnych tekstów i czasami są naprawdę boskie ciuchy

ocenił(a) serial na 10
klonex

ja oglądnęłam kiedyś jeden odcinek , nie pamiętam który i nie spodobał mi się ,Zastanawiałam się dlaczego moje koleżanki tak go lubią .Ostatnio zaczęłam oglądać na kanale Blink od 1 sezonu i mnie naprawdę wciągnął . Podoba mi się że nie jest przesłodzony i są dobre dialogi .Nie lubię S. J. Parker ,ale w tym serialu jest do zjedzenia . polecam jak najbardziej ,

ocenił(a) serial na 2
klonex

Ja oglądałam kilka odcinków i tak szczerze nudny był, problemy tych bab są bardzo płytkie i raczej kojarzą się z problemami nastolatek w wieku dojrzewania. Bohaterki były dla mnie irytujące. I kilka razy w trakcie odcinka nie wytrzymywałam i przełączałam na inny kanał albo wyłączałam telewizor. A dawałam temu serialowi kilka szans, naprawdę.
Ale - no przynajmniej ja- mam wrażenie, że ten serial ogląda się tylko ze względu na Samanthę z wiadomych powodów.

Tak szczerze dużo bardziej lubię serial, w którym występuje postać z twojego awatara. Albo Przyjaciół.
Jeśli interesują ciebie sercowe rozterki kobiet po 40 - no to serial w sam raz dla ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones