PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 523
oceny
7,6 10 1 76523
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

Jak myślicie czy jest to możliwe? Czy powstałoby tyle sezonów? Czy cieszyłby się taką popularnością?

honey_filmaniak

Prędzej potrafię sobie wyobrazić powstanie międzynarodowej stacji badawczej na Jowiszu, OUaT produkowany w Polsce, przez Polaków. Brrrrr. Polacy nie potrafią tworzyć TAKICH seriali jak "Breaking Bad" czy "gotowe na wszystko". Nie mają zwyczajnie zdolności lub odwagi albo tego I TEGO ale materiału w Polsce na wielki przebój serialowy w Polsce nie brakuje. Taka jest moja myśl.

michu1945

KU**A. Pomyliłem nazwy serialu. Oczywiście chodziło o SATC.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Myślisz, że chodzi tu rzeczywiście o zdolności?

honey_filmaniak

Próbują i próbują a jakoś żaden polski serial mnie nie poderwał a nie jestem wybredny jeśli chodzi o seriale. Zaznaczam, że to tylko moje danie i przecież MOGĘ nie dostrzegać innych czynników.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

A może to zapotrzebowanie społeczeństwa, może brak odwagi w forsowaniu nowych, nieszablonowych pomysłów...?

honey_filmaniak

BARDZO możliwe. Nie wykluczam tego bo nie "siedzę" w polskim środowisku scenarzystów i filmowców.

ocenił(a) serial na 6
honey_filmaniak

Chciałam zauważyć, że w 2010 był taki serial o tytule Klub Szalonych Dziewic, który zniknął z anteny po zakończeniu pierwszego sezonu. Zebrał mnóstwo negatywnych opinii od gospodyń domowych i fanek Plebanii i skończył się seks w mniejszym mieście.

ocenił(a) serial na 9
alternatywa18

Może miasto było za małe? ;D JA chyba jestem tak zniechęcona do naszych tasiemców, że już nawet nie śledzę tego co produkująnasi. Może to błąd. O tym o czym piszesz nawet nie słyszałam...

ocenił(a) serial na 6
honey_filmaniak

Chyba raczej odbiorcy telewizyjnych seriali są zbyt jednorodni i nastawieni na obyczajową papkę (jakby na co dzień mieli jej za mało). Chociaż czasy się zmieniają i obyczaje też nie stoją w miejscu.
Warto sprawdzić ten serial. Z pewnością pierwowzorem był "Seks w wielkim mieście", a i obsada całkiem niezła (Dereszowska, Przybylska itd.). Szkoda, że go zdjęli ;)

ocenił(a) serial na 9
alternatywa18

Ale w sumie zaletą Sexu jest jego nowe/nowatorskie i odważne spojrzenie. Jeśli u nas powstaje coś na tę modłę, to niestety jest to już wtórne. Czy stać nas na coś, co jest równie nowatorskie i świeże i nie będzie papką obyczajową i jednocześnie odgrzewanym kotletem? W czym tkwi tajemnica tego, że ktoś może tworzyć seriale, które wnoszą zupełnie nową jakość? Chodzi o pieniądze... ?o ludzi którzy do tego zasiadają...? Nie mam pojęcia.

ocenił(a) serial na 8
honey_filmaniak

Brrr...aż mi krew zmroziło :-/ Niech nawet lepiej nie próbują.Inne seriale też przeszły podobną "polską metamorfozę" i nie wyszło im to na dobre :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones