PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 759
ocen
7,6 10 1 76759
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

mi ta w domu richarda na imprezie u samanthy!

blahablaha

Odcinek 5 sezonu 5: Samantha zrobiła sobie peeling chemiczny twarzy i
wyglądała jak marchewa!

Odcinek 7 sezonu 4: sparaliżowana Miranda i odwiedziny Aidana.

użytkownik usunięty
michu1945

na tym peelingu to też się uśmiałem co nie miara :d i ten strój na promocji książki Carrie jak Czarownica z Eastweek :D xD
mi się przypomina scena gdy Charlotte ciśnie Samanthcie o jej pochwie, gdy ta przespała się z jej bratem :D oraz francuska kolacja Charlotte i Samanthy :D
albo jeszcze jak Brady złapał prezerwatywy z torby Steve'a na lunchu dziewczyn xD

użytkownik usunięty

oj francuska kolacja Charlotte i Harryego :D

blahablaha

KIEDY Cerrie spotyka Biga w paryżu i zaczyna płakac !!!!

ocenił(a) serial na 9
londontown

Jak Samantha załatwiła lekarza sobie i zakonnicy;-) przy pomocy boyfrienda-gwiazdora

ocenił(a) serial na 9
blahablaha

Ja się najbardziej uśmiałam, jak Steve przyłapał Mirandę w łóżku z czarnoskórym lekarzem i rozbił sobie nos, do którego pan doktor włożył tampon Mirandy :)))))

ocenił(a) serial na 8
blahablaha

Jest multum super scen, jednak teraz do głowy mi przychodzi:
Samantha odkrywająca siwego włosa na C****E
Samantha nie mogąca dojść do orgazmu i cały dzień zabawiająca się różnymi sprzętami

DALIA_22

taaa, to bylo dobre :)
albo jak Samantha podrywała mnicha :D

ocenił(a) serial na 8
claudine0

Samantha, która próbowała załatwić sobie torebkę przez znajomość z Lucy Liu
Samatha i dialogi z Richardem ( jej błyskotliwość i piękne riposty)

ocenił(a) serial na 10
blahablaha

Kiedy Samanta była na randce z małym adoratorem i zobaczyła, że on się ubiera w dziale dziecięcym. Gdy mu to wytknęła, facet powiedział: "A gdzie ty się ubierasz? W butiku dla wysokich dziwek?"

ocenił(a) serial na 9
realkriss

1. Kiedy Carrie pierdnęła przy Mr. Bigu, a potem opowiadała o tym przyjaciółce: "Mr. Big jest idealny! A ja chodzę po jego idealnym mieszkaniu i puszczam bąki"
2. Kiedy Samantha przespała się z bratem Charlotte i później ta wzburzona zapytała ją: "Czy twoja pochwa znajduje się w przewodniku po Nowym Yorku? Powinna, bo wszyscy ją odwiedzają i jest zawsze otwarta!"
3. Kiedy przyjaciółki wybrały się na wykłady o seksie i gdy "wykładowczyni" pokazywała na swoim mężu masaż penisa, a jego sperma poleciała na Mirandę.

ocenił(a) serial na 9
kasiad166

A Miranda jeszcze wieczorem, leżąc w łóżku, wycierała sobie policzek :D

kasiad166

A na marginesie, ta wykładowczyni to "nasza" Elżbieta Czyżewska. RIP...

użytkownik usunięty
kasiad166

Jedna z moich ulubionych scen z tego serialu, która przychodzi mi do głowy to kiedy w którymś odcinku, chyba z 2 sezonu (o ile mnie pamięć nie myli) Samantha płacze w toalecie i przyjaciółki się pytają dlaczego, a ona na to, że jej facet (podała imię, ale nie pamiętam :P) ma strasznie małego fiuta, a ona go tak lubi i jak on jej wkłada to ona nic nie czuje, a uwielbia duże członki i lubi robić z nimi różne rzeczy. Albo kiedy z Carrie wchodzą do sklepu szukając bielizny i Samantha mówi, że szuka czegoś na widok czego jej facet się od razu spuści w spodnie. I wiadomo scena z peelingiem i załatwieniem lekarza dla siebie i zakonnicy. Pewnie jeszcze kilka by się znalazło, ale w tym momencie nic więcej mi nie przychodzi na myśl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones