PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 549
ocen
7,6 10 1 76549
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

One wszystkie miały zbyt dużo partnerów w zbyt małych odstępach czasów. Wydaje mi się to nierealne. Nie twierdzę, że faktycznie w życiu tak się nie dzieje, ale wszystkie, niezależnie od ich charakterów, miały naprawdę bardzo, bardzo dużo partnerów. Żadna z nich nie jest przez dłuższy czas samotna, żadna z nich nie traktuję seksu jako coś, co wymaga dużej bliskości. Carrie cierpi przez Biga, widząc go z nową dziewczyną aż wymiotuje z nerwów, ale co ona robiła przez ten czas? Miała paru innych facetów, na noc czy na kilka nocy, ale jednak. Nie krytykuję ich zachowania, tylko to, że wszystkie zachowują się bardzo podobnie, a przecież kobiety zachowują się naprawdę różnie i niekiedy nie są w stanie przez długi czas związać po rozstaniu.

ocenił(a) serial na 10
EffervescingElephant

Zgadzam się. Troszkę to podkoloryzowali na potrzeby serialu, ale i tak czasem aż nie chciało się na to patrzeć.

ocenił(a) serial na 10
EffervescingElephant

Czy ja wiem? Wiadomo, że podkoloryzowali rzeczywistość, taka dola serialu rozrywkowego. Jaka laska, nawet w Nowym Jorku, utrzyma niezłe mieszkanie, stać ją na wystawne życie, ciągłe posiłki na mieście, drinki, drogie buty, itd, będąc tylko popularną felietonistką w gazecie? Tak samo z facetami - wiadomo, że przez serial musiała przewinąć się obłędna ilość facetów, no bo c'mon, nie na darmo serial nazywa się Sex and the city. Co nie zmienia faktu, że bohaterki znacząco się od siebie różnią. Mimo wszystko. Samantha - wiadomo, co noc nowy facet. Miranda wielokrotnie miała długie przerwy między facetami - mówiła, że już nie uprawiała seksu przez 3 miesiące, 5 miesięcy, itd. Carrie, zwłaszcza po rozstaniu z Aidanem czy Bigiem też się zdarzały długie okresy przestoju. Z drugiej strony - jej felietony były o sprawach damsko-męskich, więc siłą rzeczy musiała poznawać dużo facetów, aby mieć o czym pisać.
Charlotte - dużo randkowała, ale tylko z małą częścią tych facetów szła do łóżka, jak na prawdziwą romantyczkę i dziewczynę z dobrego domu przystało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones