PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 538
ocen
7,6 10 1 76538
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

trwała bulwersacja

ocenił(a) serial na 10

Jetsm coraz bardziej zbulwersowana,ze seria 6 to seria ostatnia. zwlaszcza,ze scenarzysci daja widzom do zrozumienia,ze to naprawde koniec, bo kobitkom raczej sie uklada.
A taka mialam nadzieje,ze sex w wielkim miesice bedzie trwal i trwal i ... trwal...

ocenił(a) serial na 7
Miu_Miu

cenzura
TVP2 emituje odcinki "Seksu w wielkim mieście" , z których wycięto "odważniejsze" momenty (zwłaszcza w odniesieniu do działań Samanthy). Ciekawe kto tak dba o naszą moralność?

ocenił(a) serial na 10
hankawi

.... i niedoróbki
Powaznie? Wlasciwie nie ogladam 'sexu...' na TVP2, gdyz czas emisji jest dla mnie dosc niefortunny. Jednak jedyne co rzucilo mi sie w oczy to to, ze koszmarnie wszystko tlumacza i bardzo wiele pomijaja, co wg mnie jest niewybaczalne. Ale nie myslalam,ze rowniez cenzuruja odcinki. Bo wg mnie to wszystko jnie jest az tak 'ostre'. .. zwlaszcza, ze leci pozno w nocy...

użytkownik usunięty
Miu_Miu

kontynuacja 6 serii
z tego co wiem 6 seria będzie o wiele dłuższa niż pozostałe w sumie 20 odcinków, które już można obejrzeć w stanach na hbo

ocenił(a) serial na 10

?????????
Nie bardzo rozumiem: w sensie, ze 6 seria przedluzy sie?? Ze bedzie wiecej niz 20 planowanych odcinkow??
Mam nadzieje,ze bardzo w to watpie - na glownej stronie Sexu... mowia, ze zostaly w tej chwili juz tylko '4 to go' , czyli na 20 seria sie skonzcy. POza tym na rodaniu Zlotych Globow Sarah Jessica Parker powiedziala, ze przykro im sie rozstawac i ze bedzie jej wszystkiego brakowalo....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones