PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 549
ocen
7,6 10 1 76549
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

oczywiście serial nie ma być maksymalnie realistyczny..ale jak to jest,że przy tak rozwiązłym trybie życia żadna z nich nie zaszla w niechcianą ciążę?Carrie stosowała diafragmę z tego co pamiętam,a to nie jest jakas superskuteczna metoda...
Serial a rzeczywistość...eh.

ocenił(a) serial na 10
grosella

Jakbyś uważnie oglądał/a serial to zauwazyl(a)bys, ze Samantha wspomina o dokonywaniu aborcji 2 razy, a Carrie raz. No i chyba nie musze wspominac, ze Miranda w 5 serii urodzila nieplanowane dziecko.
Tyle w temacie.
Poza tym nie jest to film pt. "Seksualna edukacja"

mrugajaca_gwiazdka

dzieki ku.wa za spoiler;/

ocenił(a) serial na 8
loathsome

Wiesz akurat tutaj trudno było nie spoilerować, bo ktoś postawił serialowi zarzut a ktoś inny użył konkretnego argumentu aby go odeprzeć. Trzeba było nie czytać odpowiedzi kiedy zobaczyłas czego dotyczy temat

czarownica_kat

"Trzeba było nie czytać odpowiedzi kiedy zobaczyłas czego dotyczy temat" -tez mi argument. rozumiem, ze ty od razu jak go zobaczylas pomyslalas 'ups, spojler'? ;|

ocenił(a) serial na 8
loathsome

ja obejrzałam wszystkie sezony, więc nie mam z tym problemu:)

czarownica_kat

Jak się czyta dyskusję o serialu, którego emisja zakończyła się już kilka lat temu, to chyba oczywiste, że powinno się spodziewać spoilerów.

ocenił(a) serial na 10
loathsome

O spojlerze się mówi, jeżeli dany film/serial/ książka nie były jeszcze emitowane lub wydane w Polsce. Na przyszłość: jeżeli czegoś jeszcze nie widziałaś, to uważaj na dyskusje na forum filmweba.

mrugajaca_gwiazdka

Carrie usuwała ciążę kilka razy. Mówi to Aidanowi na schodach i pyta się wtedy czy ją za to znienawidzi. Usuwała ciążeę w wieku 18, 20 i 22 lat.

ocenił(a) serial na 10
kanciastoporta

Nie, nie, nie. Carrie usuwała ciążę tylko raz. Najpierw powiedziała, że miała 18, potem że miała 20 i na końcu, że to kłamstwo i że tak naprawdę miała 22. Dodała też, że prezerwatywa pękła. A po chwili : To też kłamstwo, nie było żadnej prezerwatywy. Źle musiałaś zrozumieć : )

Panna_Czekoladowa

A może i tak :P Oglądam serial po niemiecku a do tego często moja córka skutecznie mi go wtedy zagłusza. Ale pamiętam, że ten motyw był :)

ocenił(a) serial na 10
grosella

niestety nie masz racji bo byl odcinek raz taki gdzie wlasnie samantha przyznala sie ze pare razy zrobila aborcje carrie bodajze tez poza tym miranda zaszla w ciaze i urodzila dziecko a co do charlotte to oczywiste ze zawsze chciala miec dziecko ale nie mogla zajsc w ciaze

sensimila

Ogladalam nie dawno te odcinki i Carrie wyraźnie powiedziala ze aborcji dokonala tylko raz. A samanta 2. To tyle. ;]

grosella

dokładnie, Carrie usunęła ciąże raz, Samantha 2 razy.

grosella

charlotte nie wpadła, bo nie moze miec dzieci

grosella

Wiem, że to stary wątek, ale po prostu nie mogę patrzeć na taką głupotę.

Czym się różni uprawianie seksu ze stałym wieloletnim partnerem, a prowadzeniem rozwiązłego trybu życia, jeśli się zabezpiecza? Rozwiązły tryb życia ma jakiś monopol na wpadki?

ocenił(a) serial na 10
alex36

Kiedyś czytałam czy słyszałam, że regularny seks ( w domyśle z partnerem ) zawsze prowadzi do ciąży. Nawet jeśli się zabezpieczamy. Nie wiem na czym to miałoby polegać, ale to ponoć prawda.

Biankka

Skoro żadna metoda antykoncepcji nie daje 100 % skuteczności to zgodnie z prawdopodobieństwem i matematycznymi kalkulacjami tak wychodzi xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones