PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732880}

Serce znów bije

Soon-jeong-e Ban-ha-da
7,5 602
oceny
7,5 10 1 602
Serce znów bije
powrót do forum serialu Serce znów bije

Bardzo dobra drama

ocenił(a) serial na 8

Sam nie wiem, którą dramą mi przypomina... hmm.. jest w niej element fantastyki, a raczej ciekawego przypadku 1 na 100 :). Polecam dramę, można ją obejrzeć z napisami na viki.

GumisioweOczy

Jaki element fantastyki ???

ocenił(a) serial na 8
Szybszy

Uwaga lekki spojler!!, jak coś to dalej nie czytaj..... Fantastyka, może nie chodzi o gwiezdne wojny, ale chodzi mi o porównanie do dramy 49 Days, tam "duch kobiety" korzystał z ciała "głównej bohaterki", a tutaj bohater po przeszczepie serca ma wspomnienia i nawyki jej już byłego chłopaka (policjanta który został zabity przez...).

GumisioweOczy

on zadnych wspomnień nie odziedziczyl :) powoli zaczal przejmować cechy poprzedniego wlasciciela serca :) to żadna fantastyka:) jest to stwierdzone u 1% ludzi:)

użytkownik usunięty
GumisioweOczy

Ludzie po przeszczepie nie przejmują cech dawcy. Mit ten powstał w samych początkach transplantologii, gdy zastanawiano się teoretycznie nad ewentualną możliwością zaistnienia zjawiska "cellular memory syndrome". Po przeprowadzeniu setek tysięcy przeszczepów rożnych organów obalono tą hipotezę.

GumisioweOczy

pod jakim tytulem jest na viki? nie moge znalezc :)

użytkownik usunięty
Scarsx69

Pod angielskim tytułem "Falling for Innocence"

ocenił(a) serial na 8
GumisioweOczy

Zgadzam się..naprawdę świetna. Wiem, że drama oznacza banał ale widziałam i takie z których banał wylewa się litrami i takie w których jest dawkowany w zjadliwych ilościach i tak jest w przypadku FFI. Bohaterowie nie irytują, historia jest wciągająca, akcja rozwija się szybko i nie nudzi, aktorzy grają naprawdę dobrze. Główny bohater jest fenomenalny..chyba moja ulubiona darmowa postać( obok ji suba w master's Sun). A co najważniejsze drama jest megasmieszna a to lubie najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones