Shetland
powrót do forum 3 sezonu

czy ktoś słyszał plotki o 3cim sezonie czy też sezon 2gi jest ostatnim?

ladyfiume

Trzeci sezon został zamówiony już w kwietniu. Sześć odcinków, które będą kręcone w 2015 roku. Data emisji nie została jeszcze ustalona.
http://www.digitalspy.co.uk/tv/news/a565026/shetland-renewed-for-third-series-by -bbc-one.html#~oJbimrpqwIzJhg

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Cieszę się że będzie 3 sezon :) Serial jest moim zdaniem bardzo dobry, przypomina mi Verę :)

Coco_5

Też się cieszę... Podobają mi się Szetlandy, a serial je ładnie eksponuje :-) Bardzo lubię głównego bohatera, który - jak na wykonywany zawód - jest niezmiernie sympatyczny, a to się rzadko zdarza.
A w trzeciej serii pojawią się Anna Chancellor, Archie Panjabi i Ciaran Hinds, co chyba oznacza, że BBC zależy serialu. Tym razem będzie to jedna historia w sześciu odcinkach. Zdjęcia już się zaczęły, zakończenie przewidywane jest latem.

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Och tyle czekania, ale warto :) Własnie ogladam ostatni odcinek. Też bardzo lubię głównego bohatera :) Jest wspaniały.

Coco_5

Jakiś tydzień temu aktorzy po raz pierwszy czytali skrypt nowego sezonu. Już bliżej niż dalej :)

ocenił(a) serial na 9
ACCb

Główny bohater jest szorstko-sympatyczny. Bardzo mi przypadł do gustu, nie przeczę :)

ocenił(a) serial na 8
ladyfiume

Trzeci sezon ma premierę bodajże 15 stycznia ;)

NStudentka

czekaj, sprawdzę, jeśli się potwierdzi - otwieram wcześniej szampana :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones