PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 176
ocen
8,0 10 1 78176
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Nie wiem jakoś mi to nie leży oglądałem wiele tego typu seriali family guy, clevlend show, futurama, amerykański tata, rick i morty oraz bojack; ale jakoś ten serial ewidentnie mi nie leży, ale dziwnym trafem ten serial ma tyle nagród mimo ze family guy bije go na głowę humorem i gagami. Skąd zachwyt ta rodzina i tymi postaciami z serialu ???

rys_dawid

Serial był dobry... 20 lat temu. Teraz jest marną imitacją samego siebie.
Beznadziejne historie, dowcipy spóźnione o lata (robią żart o tej grze mobilnej z przecinaniem owoców, ile lat po jej bumie?!).
Twórcą bardziej zależy na promowaniu idei jakie wyznają niż jak na żartach, ironii czy historii. Co zabijało Futurame.
A że byli "pierwsi" stali się amerykańską mitologią. Wręcz ubóstwiani w latach 90tych, dziś często zakrzywia się rzeczywistość to co niby zrobili jako pierwsi.

Bilet95

Może tak jest ale w sumie to zle o tym serialu świadczy bo najwidoczniej futurama wiedział kiedy odpuścić i zakończyć serie a nie robić w nieskończoność coś co już nawet parodia nazwać się nie da

rys_dawid

Futurama też nie wiedziała kiedy skończyć. Ilość badziewnych wątków pod koniec był wysoki... Te wszystkie historie rodem "nawiązanie do współczesności" i wieczny nijaki wątek romansu Fry'a odrzucały od serii. A serial zakończono ,?"by włożyć więcej kreatywności w Simmpsonów". Dlatego Futurama się skończyła, choć ponoć mają wrócić...
Jak chcesz, jest kilka opracowań na yt, omawiajacych, jak Simpsonowie się stoczyli. Choćby the fall of the simpsons.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones