PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 178
ocen
8,0 10 1 78178
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Piszcie co zauważyliście (i najlepiej w jakich odcinkach :)). Uwielbiam parodie, oglądam Simpsonów nie po kolei i nie zawsze się trafią. Oglądałam już odcinek z Lady Gagą, wiem, że był też jeden z parodią Lśnienia :D

ocenił(a) serial na 10
massachusetts

Bardzo podobała mi się w Simpsonach parodia filmów z serii 28 dni później i 28 dni wcześniej czy człowiek omega

ocenił(a) serial na 9
massachusetts

świetna była parodia serialu "24" :D

ocenił(a) serial na 10
massachusetts

Temat rzeka. Simpsonowie to głównie parodie i prześmiewcze tematy. Jest strona, na której podana jest większość odniesień zawartych w The Simpsons, niestety linku już nie mam. Tak na szybko z tych nowszych to niedawno Paranormal Activity było, Zmierzch, Gra o tron.

massachusetts

Hm "How I Wet Your Mother" Świetna parodia Incepcji:)

ZJEMCIMATKEE_130

Ja mam wielką proźbę czy ktokolwiek się orientuje czego parodią był fragment z 9 odcinka 19 sezonu kiedy Homer spadając z mostu widzi swoje życie?

ocenił(a) serial na 10
ZJEMCIMATKEE_130

Homer: Ehh... kids, I have something to tell you: ....Your mother and I are wetting the bed.
Marge: "We" are wetting the bed?!
Homer: Hey, when you were pregnant, everything was "we"!

Myślałem, że ze śmiechu wykituję. Genialny serial.

massachusetts

McBain parodiujący wszelkie banały z filmów akcji z lat 80-tych i 90-tych.

ocenił(a) serial na 7
massachusetts

W odcinku ,,Thirty Minutes Over Tokyo'' mieliśmy Godzille, Gamera, Mothre i Rodana a w ,,Marge Be Not Proud'' były klasyki gier wideo chociarz nie uznałbym tego do końca za parodie. W każdym Treehouse of Horror jest pełno parodii.

massachusetts

Zajrzyj na tę listę: http://rateyourmusic.com/list/RaggaR/movie_references_in_the_simpsons/ Ktoś odwalił kawał dobrej roboty, wynajdując nawiązania do filmów z odcinków Simpsonów.

massachusetts

SKYRIM z tego co wiem to była parodia.

ocenił(a) serial na 8
massachusetts

W 2x06 Bart ćwiczy grę w mini golfa, pojawiają się Koany buddyzmu Zen (słynące z tego, że nie da się ich rozwiązać), takie jak dźwięk jednej klaszczącej dłoni :) kto jest trochę w temacie, ten ogarnie żart :)

ocenił(a) serial na 8
massachusetts

W 3x08 jest parodia 2001: Odysei Kosmicznej :D

ocenił(a) serial na 9
massachusetts

Odcinek z Lady Gagą był chyba najgorszym w historii całej serii. Zdecydowanie polecam parodię Przylądku Strachu z 5. sezonu. Po prostu fantastyczna :) A tak poza tym parodia Lśnienia właśnie :)

ocenił(a) serial na 8
ohjehr

Jeszcze w odcinku Świątecznym z 26 sezonu jest nawiązanie do Krainy Lodu (Lisa ubrana jak Elsa, Homer jako Olaf i Lodowy zamek).
Jeszcze te "obowiązkowe nawiązanie do Krainy Lodu" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones