PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 180
ocen
8,0 10 1 78180
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

W jakim odcinku wystąpił Aerosmith, to było z w odcinku jak Homer wymyślił "Ognistego Moe" ?

on995

Odcinek jest zatytułowany po prostu "Ognisty Moe", jest to 10. odcinek 3. sezonu.

Awdar

Dzięki, a wiesz może jakie sezony były emitowane w TVP 1 lata temu ?

on995

Chyba 3 pierwsze, może 4.

Awdar

W jakim odciunku Lisa sprzedaje wszystko co należy do lalki "Malibu Stacy" ? miała juz praktycznie wszystko i nagle postanowiła sprzedać a Homer jeszcze jakieś futro przyniósł dla lalki...

ocenił(a) serial na 10
Bladessss

Lisa the Greek

marcinhp

a wie ktoś może jak nazywa się odcinek w którym.. pamiętam tylko jedną scenę - Marge z Maggie na rękach stoi w drzwiach a na zewnątrz Homer przebrany chyba za biskupa czy coś takiego i wykrzykuje coś...
odcinek ponad sezon 20.. tam chyba grało duuuużo homerów :) jakby sklonowanych

ocenił(a) serial na 10
Asiek_oo

Sklonowani? To chyba Treehouse of horror XIII z 14 sezonu.

marcinhp

o!!! masz racje tam jest wielu homerów. dzięki :D ale to ja się pomyliłam :/ 2 odcinki mi się zmieszały. bardziej chodzi o tę pierwszą część - Marge z Maggie na rękach stoi w drzwiach a na zewnątrz Homer przebrany chyba za biskupa czy coś takiego i wykrzykuje coś... - pamietam że Homer obraził wtedy Jezusa. utkwiło mi to w pamięci ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones