PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 126
ocen
8,0 10 1 78126
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

ostatnie sezony beznadziejne

ocenił(a) serial na 10

Tak lubiłem ten serial jeden z pierwszych moich ulubionych, a teraz lipa tak się humor zepsuł że nie tylko się nie śmieję ale w połowie odcinka chcę wyłączyć. Żenujące te ostatnie sezony nie wiem czy tam kogoś zmienili od pisania tekstów ale zaczyna się upodabniać do family guy kompletnie nie śmieszny:( I pomyśleć że zlikwidowali futuramę (która trzymała poziom) a the simpsons (strasznie zniżyło poziom) ciągną dalej szkoda:(

pp807

Ten 26 sezon, to fakt, jest bardzo słaby.
Może po prostu twórcy się już wyrobili, potrzeba im może świeżej krwi.

Myślę że największym grzechem nowych odcinków, nie są nieśmieszne gagi, ale brak pomysłu na fabułę odcinka.
i zbyt częste powielanie schematów ze starszych odcinków, ile razy można oglądać odcinek o tym że Marge obraża się na Homera może dla odmiany niech Homer się obrazi.

Dajmy na to odcinki Kiepskich. Teraz co odcinek jest powiedzenie "...to się fizjologom nie śniło...", przez co już nie śmieszy a wręcz przeciwnie jest żenujący. Mimo że tekst świetny przez swą powtarzalność stał się... wiadomo co.....

Mam nadzieje że w 27 sezonie twórcy może zrobią mniej odcinków ale bardziej przemyślanych, pójść w jakość a nie ilość.
Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

ha, do 27 sezonu zostało mi jeszcze 20 sezonów. Ciekawe jak się wszystko pozmienia. Podobno od 13 sezonu serial jest kręcony komputerowo.

Maniek_39

Dla mnie serial zaczął tracić po 8 sezonie.
Twórcy zaczęli się powtarzać fabularnie, np.odcinek o problemach małżeńskich zawsze polega na tym samym.

To prawda że komputerowo kręci się to mniej więcej od tego sezonu.

Aby porównać najlepiej obejrzyj sobie nowy sezon.

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

chyba wolę nie psuć sobie humoru. Najbardziej obawiam się zmiany intra które do tej pory jest rewelacyjne, gdy Bart pisze coś na tablicy, oraz gdy rodzinka siada przed telewizorem.

Maniek_39

To się akurat nie zmieniło....
Po za jedną akcją kiedy Marge wjeżdża do garażu.

ocenił(a) serial na 8
pp807

nowe sezony nie są złe przyjemnie się tą ogląda ale jednak to niest ten dobry poziom co dawne odcinki jednak uważam że 27 sezon nawet daje rade chociażby odcinek halloweenowy jest spoko

ocenił(a) serial na 9
pp807

Wcale nie są złe nowe sezony. Fakt, że poszczególne odcinki wypadają gorzej, ale w starych sezonach też były lepsze i gorsze momenty. Simpsonowie się zmienili, ale nie znaczy to, że serial jest gorszy :).

ocenił(a) serial na 9
pp807

kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów.

pp807

Aktualny sezon dla mnie to totalna porażka.

ocenił(a) serial na 7
pp807

Obecne odc . to po prostu cienizna .Fox tolewacki grajdołek , poprawnosc polityczna dotarła również do Simpsonow a co za tym idzie zniszczyła ten serial .Nie mogłem już słuchac tej idiotycznej Lisy . to najgorsza postac calej serii , powinno sie ja usmiercić .Zmienic scenarzystów i spróbować czegoś innego .

pp807

USUNĘLI APU !!!! BO POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA !!!!

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

Jeszcze nie usunęli, rozważają tą możliwość :)
Wg mnie serial zmienił się od 21 sezonu, wcześniejsze były rewelacyjne.

jaellas

Już nie.
Pozbywają się go.
Ciekawe co teraz będą wyśmiewać skoro pokazują, że nie mają odwagi jechać po wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

Wg mnie Apu był fajną postacią. Usuwanie go jest.. głupie.

pp807

Od sezonu 33 Simpsonowie przeżywają renesans i serial znowu jest dobry, ale wiadomo, nie tak zajebiaszczy jak za czasów swojej świetności w latach 90-tych : P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones