PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764988}
7,7 15
ocen
7,7 10 1 15
Sin Senos Sí Hay Paraíso
powrót do forum serialu Sin Senos Sí Hay Paraíso

juz po finale

ocenił(a) serial na 10

Sin senos sí hay paraíso (2) we wtorek 28 listopada w Telemundo Usa dobiegla ku koncowi. Ale nie taki tam koniec poniewaz bedzie kontynuacja jak sam Gustavo Boliver zdradzil powstanie 3 sezon sin senos sí hay paraíso..
Moim zdaniem ten final byl beznadziejny ( choc rozumiem ze musiano w ten sposob zakonczyc 2 sezon, by mogl powstac kolejny sezon) historia zakonczyla sie na scenie wyborow pieknosci na czele byly - Daniela Beltran, Dayana i Catalina Pequeña Santana Marin, i kiedy stoja we 3 pokazuje sie napis " continuará" (ciag dalszy nastapi w 2018 roku kiedy bedzie gotowy nowy sezon)
Diabla zabija wlasna siostre Amparo
Albeiro (w chwilowym opamietaniu z rzuconego czaru) wyznaje milosc Cata "la grande" i prosi ja by go ocalila i przytulila po chwili widzimy scene kiedy wiedzma przy pomocy czarow/czarnej magii a ja bym rzekla przy uzyciu voodoo sprawia ze Albeiro odczuwa dziwne bole...
Wtem zjawia sie El titi przebrany jako (jedni twierdzaco okreslili Bin Laden) a pozostali porownali jego przebranie do Abraham'a Lincoln'a i Cata jako tajna agentka TEA zaproponowala by sie spotkali po zakonczeniu wyborow #miss #pieknosci
Porownujac poprzedni sezon z tym dochodze do wniosku, ze w tym sezonie przesadzili (doña hilda i to jej szalenstwo i jej niby amnezja) zbyt dlugo przeciagali jej powrot na lono rodziny, i odzyskanie pamieci.
Kolejny aspekt za przeciw? Postac corki Catalina(la grande) mariana (przezywana przez fanow serii marijuana) poszla w slady matki (mam na mysli oryginalna wersje sin senos no hay paraíso) kiedy to cata santana byla kochanka el titi... I historia sie powtorzyla ze to Mariana przespala sie z El Titi (to fakt otumaniona i odurzona narkotykami) ale i ona wpadla w jego sidla kolejna rzecz ktora przemawia na niekorzysc tego sezonu to :
jej obsesja na punkcie hernan dario rzekomy gwalt ( odurzenie chlopaka jej ciotki i w wannie igraszki z nacpanym Hernan Dario), potem powiazania z el titi & dayana powielajaca to kim byla jej matka w przeszlosci...tyle ze jeszcze nie dotarla do etapu bycia prostytutka sypiajaca z handlarzami narkotykow. Dziwi mnie jedno seria miala liczyc (91 odcinkow) i obiegly internet zdjecia (mariana w ciazy, mariana z dzieckiem) jak rowniez opublikiwano fragment scenariusza z odc 91 i tam ewidentnie wynikalo ze ma umrzec corka Yesica Beltran (Daniela) krotko dodam, mam jednak cicha nadzieje ze kolejny sezon zrekompensuje braki w 2 sezonie #ssshp i doczekamy sie zemsty Catalina La grande i Catalina Pequeña vs Yesica Beltran & Daniela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones