PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627437}

Faith

Sin-eui
7,8 889
ocen
7,8 10 1 889
Sin eui
powrót do forum serialu Sin-eui

Zainteresowałam się tym serialem tylko ze względu na Lee Min Ho. Jestem po pierwszym odcinku i wiem, że dotrwam do końca, jednak nie powala mnie tak jak City Hunter lub BBF :(
Drama ma opowiadać o tym jak zostać królem i chyba o tym jest. Mało tu Min Ho a dużo zmian w osobowości władcy. Ta lekarka też jest jakaś dziwna.
A jak wy uważacie? :)

ocenił(a) serial na 9
kasia2409

Właśnie skończyłam oglądać całą dramę i jak dla mnie coś niesamowitego.. tylko troszeczkę zawiodłam się końcówką.. Ale ogólnie super..jak dla mnie 10/10

Gosia5

Odzie oglądałaś tę dramę? Jakoś nie mogę jej znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 9
Sleepwalker21

Cała drama jest na tej stronie: http://www.dramacrazy.net/korean-drama/faith/ niestety tylko po angielsku.

ocenił(a) serial na 9
Gosia5

http://www.dramacrazy.net/korean-drama/faith/

użytkownik usunięty
Gosia5

A ona jest po polsku? Wstyd, ale nie obczaję angielskiego.

ocenił(a) serial na 9

Niestety tylko po angielsku;/
Szukam po polsku ale nie mogę nigdzie znaleźć.;/

Gosia5

Jest na polski przetłumaczona na Baka Fansubs :) Wcześniej trzeba oczywiście sie zarejestrować ;) A co do dramy na początku nie byłam co do niej przekonana bo... historyczna ;d no ale później już od 3 odc. wciągnęła mnie na maxa ;d Min Ho jak zawsze świetnie się spisał grając swoją rolę i inni aktorzy tez dobrze zagrali :) Główna bohaterka wspaniała :) Nie wyobrażam sobie żadnej innej do tej roli. Scenografia świetna nawet nie wyobrażałam sobie że taka dobra będzie. Więc śmiało polecam nie tylko z powodu Min Ho ale tez dlatego że warto ją obejrzeć. Co do finału to ciutek się zawiodłam.. może dlatego że już z góry miałam swoje wyobrażenia ;d Ale i tak bardzo ciesze się z zakończenia tej dramy ;) No jak dla mnie to 8/10 albo 9/10 hmm stoję przed bardzo trudnym wyborem ale raczej zostanę przy 8/10 :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

a mogłabyś podać link do niej na baka fansubs, bo szukałam jej i nie mogłam znaleźć?

wwu

Linku ci nie podam bo fw blokuje dodawanie linków ale.. wchodzisz w DRAMY potem UKOŃCZONE i KOREAŃSKIE :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

a pod jakim tytułem jest na baka fansubs, bo szukałam pod każdym możliwym i nie mogłam znaleźć :(

wwu

Wiara/ The Faith :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

dzięki, niestety mój program nie jest w stanie odtworzyć filmu i nie wiem dlaczego otwiera go w Adobe Reader, ale i tak dzięki :)

wwu

Emm.. a ty ściągałaś hardy czy tylko napisy z baki ? Może ściągnęłaś hardy i ich nie połączyłaś ? Bo jak tak to wtedy jest taki fajny program do połączenia plików w jeną całość i banalnie prosty :D Program można wtedy ściągnąć też z baki wchodząc na np. Dramy/Ukończone/Regulamin i w regulaminie "SPRAWY TECHNICZNE W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH" jest do ściągnięcia program:)
Albo po prosty ściągnąć napisy i poszukać odpowiedniego torrenta :) Torrenty też autorka napisów podała na stronie z napisami do Wiary :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

Nie wiem... albo nie umiem korzystać z komputera xd, albo komputer mnie nie lubi. Jak chcę połączyć hardy to tylko 001 da się połączyć, ale nie ma z czym bo u reszty hardów jest nieobsługiwalny format plików :(

ocenił(a) serial na 9
wwu

Znaczy się już połączyłam tylko nie che mi się drama odtworzyć :(

ocenił(a) serial na 9
wwu

już działa xD

wwu

Haha :D Jak chcesz obejrzeć to jak na złość coś nie działa :D No to super ! :> Miłego oglądania bo drama według mnie warta oglądnięcia :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

Już obejrzałam :) Drama jest świetna aczkolwiek nie rozumiem zakończenia, bo nie wiem dlaczego nikt jej nie pamiętał oprócz generała :)

ocenił(a) serial na 9
wwu

Ja myślę że oni jej po prostu nie widzieli, jeśli chodzi ci o ostatni odcinek. Nie rozmawiała z nikim znajomym, a po tym co usłyszała poszła zaraz do generała.

ocenił(a) serial na 10
patrycjagrudzinska1

probowałam się zarejestrować na Baka fansub ale za kazdym razem mi krzyczalo ze moje email został zablokowany ... czy ktos wie o co chodzi? :( musze obejrzeć tą dramę!!! heeellllpppp

ocenił(a) serial na 10
rhotka

juz zrobione :)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

Ja tez miałam taki dylemat, jednak zostałam przy 9/10 :) ta drama jest fantastyczna! zakończenie mnie też pozostawiło spory niedosyt, ale tu ma pole moja wyobraźnia :)

Gosia5

Ej, ja dokładnie tak samo! Cała drama jest wg mnie rewelacyjna. I nie można się tu niczego czepiać. Ale to zakończenie.. kompletnie się tego nie spodziewałam ; o . Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale co do zakończenia spodziewałam się raczej czegoś innego, wgl inaczej sobie to wyobrażałam. Ale za głównego aktora, naszego generała daję 10/10 <3.

ocenił(a) serial na 10
iDontKnowxd

Ja ciesze się, że oboje przeżyli. Tez miałam trochę inne wyobrażenie co do endingu, ale bardzo mi się podobało, że będą szczęśliwi. ;)

ocenił(a) serial na 10
kasia2409

drama mega super.... gra aktorów, cała scenografia i historia pieknie opowiedziana... troche tez bylam zawiedziona koncówka ale koniec konców i tak obejrze jeszcze raz za jakis czas:)

ocenił(a) serial na 10
kasia2409

Zastanawiam się czy zacząć oglądać. Własnie kończę Warrior Baek Dong Soo i jestem trochę rozedrgana emocjonalnie. Przede mną dwa finałowe odcinki i boję się je obejrzeć :D

Faith znalazłam już wcześniej i chciałabym zapytać czy historia opowiedziana w tej dramie jest satysfakcjonująca? Widziałam parę głównych bohaterów i wyglądają obiecująco ;) Czytałam, że drama jest niesamowita ale czy jest podobna do Warrior Baek Dong Soo albo do Legend - Tae Wang Sa Shin Gi? Te dwie dramy po prostu mnie powaliły na kolana zarówno historią, grą aktorską i muzyką, która jest wspaniała.

Tak więc warto obejrzeć Faith?

ocenił(a) serial na 10
kasia2409

Mam pytanie jaki jest tytuł piosenki zazwyczaj leci na samym końcu odcinka chóry śpierwają i jest bardzo emocjonalna? kto wie?

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Świeżo po nocnym maratonie dramy, wręcz oderwać się nie mogłam przez co padam ;) , wydaje mi się, że to I Am Woodalchi (Great Big Choi Young)

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

Skończyłam wczoraj i jestem rozbita emocjonalnie. Mimo, że wszystko dobrze się skończyło to co się napłakałam to się napłakałam ;) Jedna z lepszych dram. Naprawdę. Na pewno obejrzę ponownie. I to niedługo ;)

Tak!! To jest to, dziękuję baaardzo ;)

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Ja dopiero zaczęłam, ale w planach miałam od dawna ze względu na Lee Min Hoo, poza tym uwielbiam taką tematykę ;) Cieszę się, że pomogłam.

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

W takim razie Ci zaspojlerowałam. Przepraszam!! Myślałam, że juz skończyłaś. Big Sorry!! ;(

Oglądaj oglądaj bo naprawdę warto. A Generał jest boski ;) Przypomina mi trochę Damdeoka z The legend tae Wang sa Shin Gi. Maja podobne głosy i podobną ekspresje. Uwielbiam ich obu ;)

ocenił(a) serial na 9
aneant89

I tak już o tym wiedziałam więc nie martw się ;) trafiłam kiedyś na spoiler pod trailerem dramy na yt. Ale dla mnie pozytywne zakończenie to plus, nie lubię smutnych bad endów. Z chęcią też dodam do obejrzenia to co wymieniłaś wyżej.

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

The Legend to moja pierwsza drama, którą oglądałam. Potem było Kingdom of the Wind i ciągnęło się jak flaki z olejem, ale mimo to obejrzałam. Widziałam jeszcze Chuno - Łowcy niewolników - genialne, muzyka jest porywająca tak jak główny bohater ;) Wojownik Baek Dong Soo też bardzo przypadł mi do gustu. Dla mnie najlepsze są te dramy co mają 20 - 24 odcinki, bo to optymalna długość historii, te co składają się z większej ilości epizodów niestety trochę tracą. I tak jak już wspominałam Faith i The Legend moje dwie najulubieńsze dramy.

Zaczęłam oglądać Koreańskie produkcje i tak jakoś zostało. Nie miałam dotyczenia z Japońskimi albo Chińskimi. A ty może oglądałaś? A może coś mi polecisz? TYlko, że ja siedzę w klimatach historyczno-kostiumowo-romantycznych. Jak znasz coś w tym klimacie, poleć mi, bo już zaczynam szukać czego nowego ;)

Jak ja oglądam dramę, to omijam szerokim łukiem youtube i wszelkie fora tematyczne. Ogólny zarys fabuły mi wystarczy, bo wolę nie wiedzieć jak się skończy.

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Ja na początku oglądałam dużo dram japońskich, trochę też tajwańskich. W koreańskich dramach zakochałam się po seansie You are Beauitiful, uwielbiam serię o muzykach, w których obsada umie śpiewać, no i ten Young Geun Suk grający niegrzecznego chłopca ;) Z twojej tematyki sama mam w planach niedługo The Moon Embracing The Sun oraz Rooftop Prince. Jestem też w trakcie seansu Goddess of Fire Jeongi. Sama seria ma 32 odcinki i jest nadal emitowana. Jednak bardzo ją polecam ze względu na Moon Geun Young, którą uważam za bardzo dobrą aktorkę od Cinderella Stepsister.

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

Muszę sprawdzic te dramy, o których piszesz. Ja przełamałam się i dziś zaczęłam City Hunter oglądać i jestem zachwycona, zobaczymy jak to wszystko się rozwinie, ale jak na razie humor i akcja sa ok.

Ja pierwszy film azjatycki kostiumowy jaki obejrzałam to Przyczajony tygrys ukryty smok i od tego się zaczęła moja miłość!! <3

aneant89

Przenosimy się tu ;)

ocenił(a) serial na 10
bliss6

A jak ;) Teraz tylko mnie zaakceptuj ;)

ocenił(a) serial na 8
aneant89

Bardzo dobra drama.
Tylko troche za długa. Przesadzili z ilościa 'komplikacji'
Jako 16-odcinkowa byłaby genialna.
Hee-seon Kim jest znakomitą aktorką. Mój numer Dwa po Ye-Jin Son.

kasia2409

Właściwie nie ma się czym zachwycać. Drama spokojnie zmieściłaby się w maks. 20-tu odcinkach. Pełno zapychaczy typu: lewy profil LMH kiedy siedzi, prawy profil LMH kiedy leży, właśnie pełno tu LMH, na którego już patrzeć nie mogłam [nie wiem dlaczego jest on aż takim kwiatkiem?] ... ale! kiedy zapychacz dotyczył również Hee-seon Kim (Wysoki Doktor) to nie mogłam od niej wzroku oderwać - jest śliczna (jak laleczka z anime). Podobnie rzecz ma się z Se-yeong Park (księżniczka). Obie naprawdę piękne.
Fabuła nie została dopracowana, momentami jest niezrozumiała. Momenty akcji, elementy walki nawet ok. Nei zmienia to faktu, że drama jest dość nudna.
Odnoszę wrażenie, że ten serial wyprodukowany został dla fanek LMH ale oglądając go można stać się anty-fanem.

ocenił(a) serial na 10
kasia2409

Zaaczęłam oglądać doramy po obejrzeniu Alchemii dusz na Netflixie. W tej doramie jest i komedia, jest historia , jest fantastyka. Przyciąga mnie to, że aktorzy stwarzają taki magnetyzm, nie ma tej bezczelności i wulgarności, która króluje we współczesnych filmach i to właśnie czaruje. Czuć chemię między bohaterami, niesamowite budowanie napięcia, oczywiście, że strasznie rozwlekłe i irytuje tylko to, że te filmy nie mają hollywoodzkich happy endów a zostawiają taki niedosyt:) Jak by nie było, to cieszą oko i serce:) Generał przecudowny, pani lekarz trochę rozchwiana:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones