PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 791
ocen
7,2 10 1 11791
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Andrzej i Monika, lubicie?

ocenił(a) serial na 4

Na początku strasznie wkurzał mnie pan Faktur ale teraz czekam z utęsknieniem na sceny z tą parą. Andrzej jest niesamowicie śmieszny, gość ukradł cały serial :-) Nieporozumienie ciążowe majstersztyk! :-) Na widok Andrzeja-służbisty mam banana i już czekam aż jakiś numer wywinie :-)

ocenił(a) serial na 8
Kasha

Zgadzam się, ten facet jest świetny! On i Krzysztof świetne satyryczne role

ocenił(a) serial na 7
nikah

pełna zgoda, Andrzejek i Krzyś to najlepsze, choć przerysowane role w tym serialu :D

Kasha

Odkąd Faktur zaczął spotykać się z Moniką stał się zdecydowanie przyjemniejszą postacią ale jego zawirowania odnośnie ciąży są u mnie na pierwszym miejscu. Taki z niego służbista ale jak usłyszał o dziecku to nie przejmował się że jest w pracy ;)

ocenił(a) serial na 4
p_o_n_

o tak, duet z Moniką mu służy ;-P

ocenił(a) serial na 10
Kasha

Uwielbiam :D Kiedyś obejrzę Singielkę jeszcze raz tylko po to żeby spisać Fakturowe teksty :D

DarkAngel1989

to ja będę prosiła o ten spis jeżeli powstanie :D

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

Ok obiecuję, że jeśli powstanie to go wstawie :D

ocenił(a) serial na 7
DarkAngel1989

z chęcią pomogę ;D mam zamiar oglądać w wakacje i spisywać sobie ciekawsze przemyślenia Elki ;)

ocenił(a) serial na 4
mistrzyniF1

Na forum " O mnie się nie martw" na bieżąco są wrzucane cytaty z Krzysztofa, może tutaj zrobimy taki misz masz cytatów :-)

ocenił(a) serial na 10
Kasha

To by było super :D

ocenił(a) serial na 9
DarkAngel1989

Ja właśnie oglądam od początku xD

ocenił(a) serial na 10
Niewierna_Natalia18

To spisuj :D Bo to są bezcenne słowa :D

Kasha

Uwielbiam tę parę. Są wspaniali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones