PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 791
ocen
7,2 10 1 11791
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Może to szowinista, kobieciarz i cwaniaczek, ale jest świetny. Jego mimika, ton głosu, wiecznie trwający podryw powodują, że nie mogę doczekać kiedy pojawi się znów na ekranie. Na dodatek ciągłe polemiki z Dorotą kradną każdą wspólną scenę.

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Ale bombarbujesz tymi tematami .
To żałosny gość który olał swoją córkę i nie płacił alimentów i za to siedział w areszcie .
Też mi postać do podziwiania .

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Lubię po prostu ten serial. I Krzysztofa również, tego właśnie jaki jest. Nikt nie jest idealny, a w tym serialu właśnie Krzysztof jest przedstawicielem tej grupy. Doceniam również samego Czeczota, bo nie każdy potrafiłby zagrać takiego łajdaka, tym bardziej że w życiu prywatnym jest zupełnie inną osobą.

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Mnie ostatnio bardzo drażni ta Nadia , widać że wyrachowana i strasznie pewna siebie.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Nadia jest okropna. Wraca po latach jak gdyby nigdy nic, udaje głupią i jeszcze przystawia się do tego Tomasza. W redakcji panoszy się, a wszyscy nad nią skaczą. Dlaczego? Oczywiście Tomeczek nie zwraca na wszystko uwagi, jakby nie pamiętał co mu zrobiła. Jak można nie reagować negatywnie na osobę cię zdradziła i oskubała z kasy?

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Dokładnie.
Tomeczek też mi zaczyna działać na nerwy , taki ciapowaty się stał, zero faceta. Zamiast tej Nadii powiedzieć do słuchu żeby przestała się wokół niego kręcić to tylko miny cierpiętnika robi.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

W innym temacie pisałam wczoraj o Tomaszku właśnie. Przejrzałam sobie pobieżnie początkowe odcinki i zdziwiłam się bardzo, bo był zupełnie inny. Uśmiechnięty, nawet czasami rozgadany. A teraz? Scenarzyści chyba poszli w złą stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones