PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 791
ocen
7,2 10 1 11791
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Jest piękna. Zgrabny nosek, śliczne usta , cudne oczy, gładka cera. Rozsądna i taka ciepła, normalna dziewczyna.

elizka_52

Rozsądku to nie ma za grosz! Jest za to taka głupia, że aż mi jej szkoda momentami... Wszyscy tam są głupi. I siostrzyczka ( szczyt głupoty ), recepcjonistka, i każdy facet po kolei...

kasiak1983

Bardzo lubię oglądać ten serial, ale powoli zaczynam się nudzić ... niech już w końcu będą razem i z głowy, bo zaczną tracić oglądalność.

elizka_52

Elka podoba mi się najbardziej ze wszystkich grających tam dziewczyn, jest najładniejsza.
Oczywiście ubierają ją i robią z niej niby taką zaniedbaną, ale twarzą bije na głowę wszystkie panie dookoła, całą resztę tych zadbanych i wypacykowanych. Jestem przed 90 odcinkiem i serio nie mogę się doczekać kiedy wreszcie zobaczę ją w sukience albo chociaż na obcasach!
Co do jej charakteru...łagodna inteligentna ciepła osoba, przyjemnie się ją ogląda i słucha, ale ta jej siostra jest tak tragiczna, że zaczynam przewijać sceny kiedy się pojawia, bo ani na jej twarz (ta koszmarna mimika i wrażenie jakby ciągle miała coś w ustach) i ten głos i w ogóle to coś sprawia, że wywaliłabym ją z planu gdybym tylko mogła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones