PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 781
ocen
7,2 10 1 11781
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Mnie się serial podoba i uważam, że jest zdecydowanie lepszy niż "Brzydula...". Podoba mi się również, że w głównej roli obsadzili mało znaną aktorkę, a nie kogoś kto aktualnie jest na topie i wciskany jest niemal wszędzie.
Według mnie "Singielka" ma same plusy: lekkość, humor, ciekawych bohaterów no i przede wszystkim główną bohaterkę, którą da się naprawdę lubić :)

ocenił(a) serial na 8
chochlik1980

Popieram :) świetnie się ogląda :)

chochlik1980

I podobnie jak w Brzyduli imię głównej bohaterki wplecione jest w tytuł serialu. Ula -brzydUla i Elka - singiElka..:))

ocenił(a) serial na 10
chochlik1980

Zgadzam się!!Super serial :-)

ocenił(a) serial na 7
karabristol

Też mi przypadł do gustu. Krzysiek zamiast Doroty - tragedia , drażni mnie jak diabli. Dorota też była wredna , ale jakoś " inaczej ".

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Inaczej, bo mimo wszystko Dorota była profesjonalistką. Może i wyżywała się na pracownikach, ale dbała o dobro firmy. Natomiast Krzysiek zaspokaja samolubnie swoje potrzeby kosztem innych. Różnica ogromna.

ocenił(a) serial na 7
platyna_2

Zgadzam się .
Krzysiek to taki buc , odbiło mu. Pogrywa sobie na gitarze zamiast coś robić, obibok do kwadratu.

nathalie34

Serial od głupich bab dla głupich bab. 32 letnia kobieta szukająca na siłę jakiegoś jelenia tylko po to żeby go wreszcie "mieć". Oj po komentarzach widzę że kobiety trzeba traktować jednorazowo bo dłuższe związki np. z taką serialową "singielką" to byłaby najgorsza rzecz w życiu faceta. Nigdy nie będę w stałym związku.

ocenił(a) serial na 6
filmwebowiec15

Tak trzymać;)

platyna_2

Ironia?

ocenił(a) serial na 6
filmwebowiec15

Nie. Stałe związki są przereklamowane.

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Widać że oglądasz , więc nie tylko dla kobiet . Następny buc na stronie , ile można znosić takich nieudaczników.
Nie będziesz , bo pewnie nikt na dłuższą metę cię nie zechce.

nathalie34

Musiałem obejrzeć żeby włączyć się do dyskusji, czy to takie trudne do zrozumienia kobieto?
Nazywasz mnie nieudacznikiem tylko dlatego że żadnej kobiecie nie będę się podporządkowywał? Piękny obraz dzisiejszych kobiet, chciałyby żeby mężczyzna robił wszystko pod ich dyktando.

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Samiec alfa na forum .

nathalie34

Wiem, prawda boli, ale nie trzeba od razu wyzywać mnie od samców alfa.

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Nie wyzywam , stwierdzam fakt.

nathalie34

Wiesz że mam rację dlatego jedyne na co Cię stać to nazwanie mnie samcem alfa.

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Fakty są faktami , co się tak denerwujesz ? He he

nathalie34

No właśnie, fakty są faktami, mam rację i nie potrafisz się obronić więc przyjmujesz postawę zasadniczą obrażając mnie. Bardzo słabe a wręcz mierne zachowanie :)

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Samiec alfa obrazliwe ??? Taki jesteś. To nie ujma .

nathalie34

Nie życzę sobie żeby jakaś baba mnie obrażała. Jak masz jakieś problemy ze sobą to przynajmniej nie wyżywaj się na obcych ludziach. Ja wypowiedziałem się na temat serialu który jest tak żałosny że moja skala żałosności została rozwalona dwukrotnie.

ocenił(a) serial na 7
filmwebowiec15

Ja się na kimś wyżywam ? Nie zauważyłam . Śmieszny jesteś .

nathalie34

Wyżywasz się na mnie, męczysz mnie swoimi wypowiedziami, nie potrafisz kulturalnie odpowiedzieć tylko rzucasz inwektywami na lewo i prawo. Zbastuj.

platyna_2

Moim zdaniem to Dorota była nieprofesjonalna. Jak można zlecić pisanie artykułu, a potem odpowiedzialność zrzucać na kogoś, kto go w ogóle nie pisał, bo jest się zazdrosnym o faceta. Podobnie z tym wykradaniem Singielki i szantażem. Ona dba głównie o swoje dobro i zasłoni się wszystkimi byle tylko ocalić własną dupę. To co odwaliła w showbizie powinno ją zdyskredytować w tej roli. Poza tym Dorota w przeciwieństwie do Krzyśka ma doświadczenie w tej pracy i u niej takie zachowania już nie mogą mieć miejsca. Krzysiek natomiast owszem nie jest wymarzonym naczelnym, ale w przeciwieństwie do Doroty, jest zabawny. Owszem też mnie irytowało jak odrzucał dobre pomysły i dyskredytuje Mikołaja, ale akcje z graniem na gitarze, zarywaniem do stażystek i organizacją warsztatów salsy są super. Jak narazie tylko on wprowadza wątek komediowy do serialu, bo wszyscy inni są albo irytujący albo gburowaci.

ocenił(a) serial na 6
kundzia44

Najlepszym wątkiem komediowym jest babcia Elki. Nadrabia ciętym dowcipem;)

platyna_2

Masz rację, jedyna postać, która w ogóle mnie nie irytyje ;) Szkoda, że dostaje tak mało czasu ntenowego ;(

ocenił(a) serial na 7
platyna_2

Sława też super , padłam jak powiedziała " mają kłopty w alkowie " chodziło o Natalię i Roberta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones