PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 791
ocen
7,2 10 1 11791
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Wrażenia po 5/6 odcinku

ocenił(a) serial na 8

Po obejrzeniu 5 odcinka a następnie 6 stwierdzam, że serial idzie w dobrą strone i jest coraz lepiej :) fajne są wstawki, wspomnienia i muzyka :) aż jestem ciekawa co dalej się wydarzy :P

Aselka

Moim zdaniem fabuła jest już dość wyraźnie zarysowana i oczywiscie wiadomo kto zostanie wielką miloscią Elki;)

ocenił(a) serial na 6
Hermioneczka

kto Twoim zdaniem to będzie? :)

ocenił(a) serial na 6
Alicja_kosmitka

pewnie Tomasz :)

pink_chocolade

Na pewno Tomasz;) I dobrze, lubię tę postać i aktora:)

Hermioneczka

Na pewno Tomasz będzie tą wielką miłością. Myślę też, ze w międzyczasie Elka będzie z Mikołajem i będzie myślała, że to jest to (wtedy też Tomasz zrozumie, ze to jest to:P), no ale się opamięta/zostanie rzucona i finalnie trafi do fotografa. z Czego się bardzo cieszę:P Taaki facet:)

ocenił(a) serial na 8
shefali_dream

Możliwe, że tak własnie będzie i dobrze :P Ja tylko czekam aż Elka rozpuści włosy... :)

Aselka

O dokładnie, jest oczywiście urocza w tej kitce, ale wielkie WOW zrobimy jak je rozpuści :P Nie lubię polskich seriali, oglądałam BrzydULĘ i była rewelacyjna, ten widzę idzie w fajnym kierunku :)

ocenił(a) serial na 8
AnnaDoc

Tak, Brzydula była świetna i wydaję mi się, że singielka tez zmierza w dobrym kierunku... :) Oglądam dalej i czekam właśnie na to wielkie WOW jak się trochę zmieni :D

Aselka

Właśnie bardzo mi się podoba i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones