PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 069
ocen
7,6 10 1 19069
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel
puma1989

Podbijam :( Z żywych brakuje tylko jego, nie wyobrażam sobie PB bez jego roli. Może jest w obsadzie ale na razie na filmwebie malo rozbudowane info o tym sequelu

ocenił(a) serial na 7
ufo254

Też chciałabym żeby się pojawił bo to jedna z moich ulubionych postaci, ale szczerze wątpię by znalazł się w obsadzie. Z resztą już w czwartym sezonie czytałam, że chciał odejść.

puma1989

Nie będzie Mahona :(

ocenił(a) serial na 9
BlackRose58

a on to po co ?

mastachaz

po jajco ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mastachaz

twój? pewnie już dawno ;)

puma1989

Właśnie ! Ja się pytam gdzie Mahone ?
O nie.... Bardzo poważnie zastanawiam się czy oglądać 7 serię

Vanilia2905

Chyba 5

shaks1995

No tak. 5. Sorki

ocenił(a) serial na 6
puma1989

Jakoś nie będzie brakować mi tej postaci ;)

puma1989

Szkoda, moja ulubiona postać z oryginalnego PB :(

matiiii

Moja chyba też...najpierw mnie potężnie irytował tym, że zawsze był krok za nimi a potem jak już stanął po ich stronie to myślałam, że posikam się z radości:p

ocenił(a) serial na 7
klaudia2251

Tak samo miałem z nim i z Belikiem ^^

ocenił(a) serial na 5
klaudia2251

O matko, jak ja się strasznie wnerwiałam, w odcinkach, w których Mahone był nową postacią i wydawało się, że może przeszkodzić Michaelowi :D

puma1989

Jest to już potwierdzone? Tak definitywnie?

ocenił(a) serial na 9
The_Joker_Mr_J

juz nakrecili wiec tak , zreszta jego historia sie zakonczyla chodz moze zle pamietam

ocenił(a) serial na 7
puma1989

Może Mahone miał coś wspólnego z upozorowaniem śmierci Michaela i będzie on w 6 sezonie PB(jeżeli zrobią) ... ;)

Vempersgame

Jeśli ten sezon odniesie sukces to nie zdziwiłbym się na Mahone'a w kolejnym - wszak poprzednio postać pojawia się dopiero w 'drugim' sezonie (tutaj byłby drugi po restarcie :D)

ocenił(a) serial na 5
matiiii

Fani sa bardzo pozytywnie nastawieni do tego sezonu, ale nie oszukujmy sie, zapowiada sie slabo, niestety. Mahone z pewnoscia dostal propozycje zeby zagrac, ale wydaje mi sie, ze odmowil, bo wiedzial, ze kontynuacja bedzie lipna. W moim przekonaniu aktorsko radzi sobie nieco lepiej niz reszta bohaterow serii(oprocz T-Baga) i nie musi brac co leci.

użytkownik usunięty
corsa90

Fichtner odmówi. Oglądałam z nim jakiś wywiad z którego można wywnioskować, że według niego postać Alexa w pewien sposób się skończyła i nie rozwijałaby się dalej, a on nie chce w kółko odgrywać tego samego schematu (to się ceni!).

użytkownik usunięty

odmówił*

ocenił(a) serial na 8
puma1989

Michael wpadnie w tarapaty i nagle znikąd pojawi się Mahone i wybawi go z opresji!

puma1989

Jestem.

Mahone93

no nareszcie

puma1989

Odpoczywałem w Belize z Saulem, kumplem Waltera White'a.

użytkownik usunięty
puma1989

Mahone jak zobaczył scenariusz tego gniota to nie dziwie sie ze zrezygnował ha ha. Serial wyszedł drętwo jak ch!uj.

ocenił(a) serial na 8

fajny nick ładowarki produkujesz? XDDDDD

ocenił(a) serial na 8
puma1989

Najlepsza obok Bagwella postać, a ja nawet nie pamiętałem czy on żyje... ; tak zamieszali :D

NORDBERG

on żyje i już wiem. Mohone to posejdon i wróci!!!

puma1989

mahone jako posejdon ciekawe :D

dymas23

Tylko dlaczego miałby on być Posejdonem? Żeby zniszczyć życie po raz kolejny Michaelowi? Na koncu zostal ze wszystkimi przyjaciolmi. To nie ma sensu.

David_Muller

no ja tak nie uważam :D i nie uważałem

dymas23

Ale uwazaja tak marzyciele, ktorzy nie chca dac biednemu Mahonowi zyc z Felicią w spokoju :D Tak w ogole to on z nią się zwiazal? Zostawil Pam?

David_Muller

przecież on nie był z Pam jak jeszcze ich syn żył

dymas23

A noo takk XD

David_Muller

A no i jeszcze jedno


SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




















kto od poczatku wiedzial, ze Jacob to Posejdon? XDD

David_Muller

a po co wogole oni ich tam napadli? Sary by nie zastrzelili, swojego szefa posejdona tez nie(postrzlila go w noge)

puma1989

młody miał zginąć

puma1989

tylko jeśli jacob to posejdon to dlaczego kazał go zabić skoro tak się zarzeka że kocha go jakby był jego synem itd itp

dymas23

A może Jacob nie jest Posejdonem? Tak uważa jednie Michael, bo rozpoznał go na zdjęciu. A może Jacob pracuje dla Posejdona? Miał mieć oko na Sarę i to Jacob zdjął odciski Sary i włamał się do telefonu, a nie Kellerman, jak Sara sądziła.
Czemu Jacob jako Posejdon mówiłby do kogoś per "sir" (nie wiemy z kim rozmawiał).
Mnie się nie podoba ten agent/asystent Kellermana. Skąd zna blondynę i Van Gogha?

monika_2

Przeciez on nie zyje

monika_2

Dopuszczam do siebie opcje ze on moze nie byc posejdonem.. w sensie jacob

dymas23

No teraz już nie żyje :D Ale i tak mi się nie podobał :P


monika_2

No mi tez. Podejrzewalem ze ma więcej wspolnego z posejdonem niz mial w rzeczywistości

dymas23

Posejdon nie żyje? O ktorym odcinku mowicie? Ja ostatnio ogladalem 8 i skonczylo sie strzalem i krwia na szybie.

David_Muller

nie żyje ten azjata co rozmawiał z blondyna i van goghiem

użytkownik usunięty
puma1989

Zaćpał sie

użytkownik usunięty
puma1989

Jak zobaczył scenariusz to zrezygnował w graniu w tej parodii. I dobrze.

puma1989

hajtnął się z czarną z FBI i wrócił do FBI więc wraz z Firmą zniszczoną chyba nie byłoby sensu aby wracał xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones