PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494986}
7,3 640
ocen
7,3 10 1 640
Slayers Evolution-R
powrót do forum serialu Slayers Evolution-R

Pytanko

użytkownik usunięty

Czy ktoś może wie czy bedzię następna seria?
Dobrze sie zapowiadała ten sezon-aż poczułem stary klimat slayers:)

Wszystko zależy od tego jakie będą wyniki sprzedaży Slayersów na DVD w USA (obecnie od nowa wypuszczają tam na DVD stare serie, w tym roku mają wypuścić Revolution i Evolution-r), jeśli okaże się, że dobre to raczej na pewno powstanie nowa seria.

mam szczerą nadzieję, że to jeszcze nie koniec ;)

użytkownik usunięty
Dominiqe

Dosyć sporo czasu minęło od premiery ale trzeba mieć nadzieję;)
A rusz będziemy musieli czekać kolejne kilka lat..

"You want good coco or rush coco". Ja tam wole poczekać, odejść trochę w zapomnienie, aby gdy wyjdzie nowa seria ponownie zachwycić się tym arcydziełem. No i jak wspomniałem na początku wole poczekać i dostać zaje***** anime a nie dostać odrazu jakiś samozwańczy chłam.

użytkownik usunięty
Ilharadon

Trochę w tym racji, już mi tak nie zależy na kolejnym sezonie Slayers jak kiedyś. Choć miło wspominam Slayers TV,Next i Try to Revolution i Evolution-R to już nie ten sam poziom co wcześniej. Najbardziej irytował mnie fakt,że każdy z bohaterów cierpiał na amnezję wsteczną.
Dwa ostatnie sezony przypominały bardziej reboot niż dalszą kontynuację przygód Rudzielca i spółki. Zachowywali się jakby zapomnieli,że dawniej udało im się zniszczyć parę Mazoku wspólnymi siłami (już nie wspominając o Dark Star-ze).
Mam jedynie nadzieję,że jak już dojdzie do premiery następnego sezonu to nie zawiodę się tak jak to miało miejsce z IV i V sezonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones