PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791734}

Smak zemsty

Şeref Meselesi
7,9 62
oceny
7,9 10 1 62
Smak zemsty
powrót do forum serialu Smak zemsty

Dla mnie najbardziej oburzajaco bezczelnym zachowaniem Yigita ktore najbardziej sobie zapamietalem, gdy po rozstaniu z Sibel zabronil jej wykonowac swojego zawodu czyli pracy modelki w ktorej tak swietnie jej szlo i przeczesal cale miasto zeby zniszyc plakaty reklamowe z nia tylko dlatego zeby jej nie musiec ogladac. To ze tak powiem przekracza pewne granice zdrowia psychicznego i bezczelnosci zeby cos takiego zrobic komus tylko dlatego ze rozstalo sie jako para. Wiadomo ze duzo wiecej mozna mu zarzucic ale to zachowanie mnie najbardziej uderzylo (choc w sumie to samo robia aktualnie talibowie)

Alamar

dla mnie najgorszym jego posunięciem było związanie się z Kubrą tylko dla zemsty, wykorzystał ją, nie przeszkadzało mu, że ona się naprawdę zakochała, wiedział, że ją skrzywdzi, a miał to gdzieś, dodatkowo zachował się bardzo niefair, gdy dowiedział się o ciąży.

ocenił(a) serial na 5
Alamar

mimo tego, ze Ygit zachowuje sie jak goryl to w zasadzie spoko koles, fakt jest chodzacym chamidlem ale zawsze pomaga nawet osoba ktora zalazly mu za skore ale waza ich za przyjaciol, nigdy tak naprawde nic nie zrobil Darii czy Gul, procz bycia chamskim ale one zawsze mowily mu przwde w twarz nawet ta niewygodna i takie kobiety zawsze szanowal, a Sibil i Kubra to dwa nieporozumienia tego filmu, az dziwne ze to dwie glowne bohaterki ktore bija sie o glownego bohatera, jestem w polowie serii ale mam nadzieje ze jedna wpadnie pod pociag a druga ze schodow spadnie, ja polaczylbym go z Daria, najfajniejsza i najladniejsza dziewczyna
tak na marginesie Sybil i Kubra najbrzydsze glowne bohaterki seriali jakie widzialem i najbardziej wku...rwia..ja..ce obie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones