PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 811
ocen
7,8 10 1 51811
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

Jakiś moherowy beret napisał odnośnie smerfów na forum Teletubisiów:

"Smerfy - 99 facetów w obcisłych gaciach i masońskich czapach i jedna kobieta? Podejrzane! I jeszcze Papa Smerf ubrany na czerwono oraz te same ubiory jego podwładnych i pracujący o tym samym czasie i z wyznaczonymi obowiązkami! Propagowanie komunizmu! A Gargamel ubrany w sutannę mieszkający w domu wyglądającym jak kościół, wraz z kotem. Czysta kpina z kochanego Kościoła i wspaniałego brata założyciela (i jego Alika)! I później dołączył do nich chłopiec Nicpoń. Propaganda szkolnej rozpusty i pedofilii!"

ocenił(a) serial na 8
Marik1234

Zgrywus to zakamuflowany terrorysta

użytkownik usunięty
giovanni50

A Gargamel to zakomuflowana mniejszość faszystowskoateistycznożydowskogejoska.

A laluś to pedał, a maruda na pewno ma polskie korzenie

użytkownik usunięty
knocun1

Ważniak to Macierewicz.

Marik1234

a pracuś to utopia ;d

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Gargamel to Żyd ;d

użytkownik usunięty
Ingenium

Gargamel to totalny idiota i chyba jedyny w swym rodzaju pajac, nigdzie nie spotkałem takiego durnia!

użytkownik usunięty
Marik1234

Moherowy Beret? Widzę gościu, że trochę przedawkowałeś z tępym lewactwem i TVN-em oraz innych lewym ścierwem. Widzę, że szkoła Tuska robi swoje w twej głowie. Bravo za wyważanie opinii i posiadanie własnego zdania na temat dzisiejszej POlski!

ocenił(a) serial na 8

Leming Kaczora

użytkownik usunięty
giovanni50

Leming systemu

ocenił(a) serial na 8

przynajmniej

użytkownik usunięty
giovanni50

Alleluja i do przodu!

ocenił(a) serial na 8

To mi się już kojarzy z Ojdyrem

użytkownik usunięty
giovanni50

ŁaŁ, cóż za bystrość! A to z tępactwem lewactwa

ocenił(a) serial na 8

Tylko środowisko RM tak potrafi pluć na wszystkie strony

użytkownik usunięty
giovanni50

Może mają ku temu powody? Np takie, że sami są opluwani z każdej strony?... I tylko bronią wartości? ...

ocenił(a) serial na 8

Faszystowskie wartości
Zboczeni księża

użytkownik usunięty
giovanni50

Wyprany mózg, lub jego brak

ocenił(a) serial na 8

To ty masz wyprany mózg wodą święconą i tekstami ojdyra

użytkownik usunięty
giovanni50

Za to twój mózg zastąpiony jest w twym przypadku TVN-owskim ścierwem

ocenił(a) serial na 8

blabla bla bla

użytkownik usunięty
giovanni50

Oh, ta siła argumentów...

ocenił(a) serial na 8

Nie gadam z tobą

użytkownik usunięty
giovanni50

Widzę, że strzelasz argumentami z coraz to mocniejszych armat... xD

ocenił(a) serial na 8

Życzę Ci udanego popołudnia

użytkownik usunięty
giovanni50

Ja natomiast życzę ci przejrzenia na oczy i udanego życia

ocenił(a) serial na 10

na drzewo, pajacu.

użytkownik usunięty
spisek_zydowski

srej się leszczu

użytkownik usunięty

brzoza to odpowiednie drzewo

użytkownik usunięty

Powala mnie logika twojej wypowiedzi

użytkownik usunięty

Nie jestem tak inteligentny jak Macierewicz.Ja nie dostrzegłem brzozy 5 kwietnia.A do inteligencji Chrisa Cieszewskiego też mi daleko nie widzę brzozy na zdjęciach,ani po puszkach po piwie nie wystawiam opinii.

użytkownik usunięty

Ogarnij się lemingu

użytkownik usunięty

No wiem wiem daleko mi do Macierewicza i ruchu narodowofaszystowskiego.

użytkownik usunięty

Oo widzisz jak łatwo przyznales się bez bicia do własnej ciemnoty ?!

Ciekawe jakich wartości ty rzekomo "bronisz"? Prawa do wściekłego obrażania innych w dyskusji, dotyczącej animacji dla dzieci?

użytkownik usunięty
obmierzly

A ciebie będzie można teraz i w przyszłości znaleźć na każdym forum filmwebu? Jeśli tak, to piszę do właściciela by zamknął portal, gdyż wdarł się doń nieusuwalny wirus w postaci twojego konta

"Wirus w postaci konta". I pies w postaci kota. Pisz. I oczekuj odpowiedzi.

użytkownik usunięty
obmierzly

W twoim przypadku tak :)
Ty w każdej postaci możesz wyglądać dobrze

Najpierw na mnie skarżysz, teraz się podlizujesz. To kiedy Gortych zamyka Filmweb?

użytkownik usunięty
obmierzly

Nie podlizuję się byle komu, teraz to ty w swojej łaskawości nie wychwyciłeś kpiny z własnego majestatu, to po pierwsze, po drugie chcesz zamknięcia filmwebu, to to zatruwaj wszystkie fora, bez wyjątków, może kiedyś twoja marzenia się ziszczą ...

Przyznaję - popełniłem błąd. Rozmawiając z tobą jak z człowiekiem dorosłym. Niestety prezentujesz poziom nastolatka, w którym nie wykształcił się jeszcze żaden krytycyzm. Zachowujesz się, jak dziecko apodyktycznego ojca, które powtarza jego opinie, bo ślepo w nie wierzy a jednocześnie chce zwrócić na siebie jego uwagę. Komentując swoje ulubione bajki, posługujesz się językiem gimnazjalisty, który od kolegów ciągle słyszy, że jest leszczem a od rodziców, że ma się przymknąć.

Poza tym - cóż, napisałeś, że w każdej postaci mogę wyglądać dobrze, co sugerować może, ze fantazjujesz na mój temat. Zdaję sobie sprawę z tego, że to efekt wyłącznie tego w jak nieudolny sposób konstruujesz zdania i starasz się wyrazić "myśli". To zresztą nie odbiega poziomem od sposobu, który prezentujesz, czytając. Usiłujesz odpowiadać na pytania retoryczne, pomijając te istotne i nie dostrzegasz drwiny, która tryska z każdego mojego słowa, kierowanego do ciebie. Teraz jeszcze wykombinowałeś sobie, że ja chcę zamknięcia Filmwebu. Po tym, jak sam napisałeś "piszę do właściciela by zamknął portal". I oczywiście tu nie chodzi o żadne realne możliwości albo chęci. Chodzi o brak jakiejkolwiek logiki w twoich wypowiedziach.

użytkownik usunięty
obmierzly

On ma zdjęcie Chrisa Cieszewskiego na ścianie.

Stawiałbym na Józefa Wesołowskiego ;)

użytkownik usunięty
obmierzly

Nie ma lepszego od Chrisa.To imię takie naukowo amerykańskie więc stawiam na niego.Ale ten agent też jest dobry;)

użytkownik usunięty
obmierzly

OOo, widzę że sporo wiesz na mój temat, " co sugerować może, ze fantazjujesz ". SAm sobie udzieliłeś odpowiedzi, ponieważ, rzeczywiście, opis mojej rzeczywistości w twoim wykonaniu leż daleko od prawdy. "nie wykształcił się jeszcze żaden krytycyzm" ogarnij się, bo ciebie przerasta wypowiedzenie się na wiele kontrowersyjnych dzisiaj tematów, w takim razie gdzie twój krytycyzm co? "Komentując swoje ulubione bajki" chyba twoje z dzeciństwa w najlepszym wypadku.
Leszczem jesteś tutaj ty, co gdybyś nie zauważył możesz wyczytać między wersami. powiem tyle, że jesteś zaszczycony, że rozmawiam z fontanną (drwin)

użytkownik usunięty

Może Smerfy to i bajka,ale w takim razie nie powinieneś oceniać na 9 i 8 Dom w głębi lasu i Czarnobyla.Przecież to nie są inteligentne filmy tylko ruska propaganda.

użytkownik usunięty

Ogarnij się. Czarnobyl i Dom to wg mnie bardzo dobre filmy. Przede wszystkim dały mi klimat i często o nich wspominałem. Jaka ruska propaganda człowieku? ?? Jedyną ruska propagandą jest raport maku milera laska i innych rządowych pajacow o bredzenia.

użytkownik usunięty

No jak to?Jak można lubić ruską propagandę?Te filmy są dla wtajemniczonych szatanostów takich jak ja.Jestem szatanistą,bo czytam wyborczą.

Pan Krzych V lubi beznadziejne filmy, bo wziął z nich swój klimat, więc się ogarnij ;) Ot, taka jego "logika". BTW chyba miałeś rację z Chrisem :)

użytkownik usunięty

Zastanawiam się ile mogą płacić za robienie z siebie idioty? Chyba dobrze, bo jest wielu chętnych jak widać. Człowieku, ty masz jakieś fobie? Wszędzie widzisz ruską propagandę, tylko nie tam gdzie ona jest realnie i namacalnie. Polecam dobrego świrologa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones