PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 811
ocen
7,8 10 1 51811
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

ja najbardziej lubie Marude no i Wazniaka
a z innych postaci to Klakier jest niepowtarzalny!

ocenił(a) serial na 8
mimika

ja zawsze uwielbiałem Osiłka. A najśmieszniejszymi byli Maruda, Ważniak i Ciamajda

ocenił(a) serial na 10
mimika

jak bylam dzieckiem to oczywiscie uwielbialam Smerfetke, oraz Pracusia i Osilka jak o nia rywalizowali :D teraz uwazam ze Wazniak jest super :D

lady_m4ry_J_

Maruda.

W ogóle Smerfy są zajebiste. Smerfy rules! Nie ma bata na nie.

użytkownik usunięty
mimika

Ja zawsze przepadałam za Ważniakiem. Lubiłam też Marude i Klakiera :)

mimika

A ja kocham Marudę (niecerpię kochać Marudy ;) ) Ważniak jest mocarny szczególnie z tym swoim ( "iiiiiii" ) i oczywiście Zgrywus... chociaż wszystkie uwielbiam:D Zawsze zaczynam naukę WOSu od odcinka smurf'ów ;) lol dżołk ofkors

ocenił(a) serial na 10
mimika

Ja uwielbiam wszystkie Smerfy, ale szczególnie brechtam się z Ważniaka, gdy go wykopują z wioski :D. Gargamel też jest super!!! Ma często niesamowite pomysły! A widzieliście jego mamę? To było w którymś odcinku.

Kay_J__N_

Ja uwielbiam Pape smerfa , Smerfetke , Osiłka i Łasuch.Ale też lubie inne smerfy.Okropne są jesnak odcinki bez Smerfików , Ważniaka , Ciamajdy i Pracusia.

ocenił(a) serial na 10
mimika

sasetka :) klakier też jest spoczko, papa smerf...

ocenił(a) serial na 10
okapika

WWWWWWSSSZZZZZZYYYYYYYYYYSSSSS STTTTTTKKKKKIEEEEEEEEEEEE!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
mimika

Mój ulubiony smerf to oczywiście Osiłek:) jak byłem mały strasznie mnie fascynowało, że jest taki silny i odważny. Teraz nadal mam do niego sentyment. Smerfastyczny jest też papcio No i oczywiście Klakier z Gargamelem. Co by było gdyby nie ta dwójka:) Tylko ten Nicpoń z nowszych odcinków nie bardzo przypadł mi do gustu. Ale najleszy z najlepszych to jest chyba Smerfuś!!!

mimika

Mój ulubiony smerf??? O kurka, nie wiem. Chyba Ciamajda.

ocenił(a) serial na 10
mimika

Wszystkie, one wszystkie były świetne ;).
Gargamel był fajny,. ale to nie smerf.

sandrula

Gargamel super i Maruda też no i oczywiście Ciamajda (co napisałam wcześniej). Ważniak mnie rozwala... chwileczkę, czy ta bajka leci jeszcze w TVP1? Z miesiąc nie widziałam.

captain_cassidy1912

Nie cierpie....:)) Maruda ofcoz :D

ocenił(a) serial na 10
Yasiu

oczywiście Maruda, Smerfetka, Smerfuś i Osiłek sa najcudowniejsi... :) no i Ważniak :) uwielbiam Smerfy :P

czarrownica

Kocham tą bajke.a najbardziej Ciamajde i Ważniaka bo obaj mają coś ze mnie;)

_malena_

Z smurfow to najlepsiejszy jest Maruda. Po prostu wymiata :D

A tak ogolnie to uwielbiam Gargamela. Taki mHroczny cHarny cHarakter :D:D:D

mimika

Śpioch i Ciamajda (smerfnie on tą czapkę nosi)

Archan

Śpioch maruda.......................i wogóle cała setka. A z innych postaci lubię Gargamela i Klakiera

ocenił(a) serial na 10
mimika

Ważniak, Maruda i Ciamajda wymiatają !!!! ;D


Ps. Najlepszy jest jednak Gardamel i Klakiel. Gargamel to mój pierwszy idol ;P
Ps. Pozdro ;P i zapraszam do siebie ...

mimika

Ważniak jest najlepszy! A z niesmerfowych postaci lubie Nicponia, nie wiem czemu nikt o nim nie wspomina. W ogóle to jest smerfna bajka=).

ocenił(a) serial na 10
mimika

Osiłek, najbardziej męski ze Smerfów ;D Łasuch, Smerfetka, Malarz, Pracuś, wszystkie zresztą prócz Sasetki ^^

Monika_13

hmmm... Oczywiście, że Ważniak i Ciamajda - byli najsmieszniejsi!

ocenił(a) serial na 9
mimika

Ważniak!!!Klakier!!gargamel! chociaż gwoli ścisłości dwaj ostatni to nie smerfy(w jednym z odcinków G przemeinił się w smerfa)

ocenił(a) serial na 10
Marvin_3

Maruda oczywiście. No i złośnik (z tą jego miną, taki Rambo)

ocenił(a) serial na 10
_Donnie_

Maruda, Śpioch, Ciamajda, Łasuch,
a z poza Smerfów to oczywiście Pasibrzuch :P :D :)

użytkownik usunięty
mimika

no to oczywiste ze Ważniak i Maruda. u mnie w domu to sa dwa najlepsze ze wszystkich smerfow! a moj kot ci mi wlasnie spi i mruczy na kolnanach to Kalkier jest wlasnie od Smerfow bo to taka smerfna bajka na mase!:D:D:D

ocenił(a) serial na 8
mimika

!!!!!!!!!!!!!!!!JA SMERFUJE ZA CIAMAJDĄ!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
mimika

oczywiście MarudA, ale of kors nie cierpię smefów ;>

mimika

Tylko i wyłącznie Zgrywus (Jokey w ang. wer.) i te jego bombowe żarty! A najbardziej nie cierpię tego tłuściocha Pasibrzucha, nie pasuje do tej bajki.

mimika

Ważniak, Klakier i Gargamel, Dziadek i ten jego stworek, Babcia. Czasami to też Pracuś.

ocenił(a) serial na 10
AGSJ

Klakier najlepszy póżniej maruda i ważniak:P:P

ocenił(a) serial na 8
Moon_8

Gargamel, Klakier, Maruda, Ważniak, Laluś, Pracuś, Papa Smerf i hmm... Nie pamiętam:D Ale i tak najlepszy jest Gargamel:D

ocenił(a) serial na 2
mimika

Laluś ! Zakochał się w sobie.Tam nie ma lasek.Smerfetka może już
ma AIDS a Sasetka to już pod pedofilię zaciągałoby.
Jego teksty był mocne :papo smerfie czy ja jestem przystojny:

Little_Dean

Najsmerfniejszym smerfem jest Osiłek... taki męski i silny

Suede

Może jeszcze Dzikus, Dziadek Smerf, Malarz, Ciamajda, Ważniak, Pracuś, Zgrywus i Śpioch

mimika

Moi ulubieni to Papa Smerf i Ważniak, ze względu na to, że w genialny sposób podłożyli pod nich głos Wiesław Michnikowski i Mieczysław Gajda. A oprócz smerfów świetny był też Gargamel, ale tylko w wykonaniu Wiesława Drzewicza.

ocenił(a) serial na 7
mimika

oczywiście Maruda! xD the best of the best of the best :D generanie wszytkie smurfy były cudowne, chociaż irytowała mnie smurfetka :P
no a poza tym Gragamel :D <3 <3 <3

mimika

Laluś ^^

mimika

Osiłek, bo tak się zawsze fajnie kozaczył :)
Klakier, bo był głupi :P
i Śpioch, bo jest do mnie podobny.

mimika

Oczywiście wiem że Klakier to nie smerf, tylko kot, piszę by ktoś nie myślał że jakaś dziwna jestem ;)

ocenił(a) serial na 10
mimika

Najbardziej lubię Ważniaka i Łasucha. I tak przepadam za wszystkimi postaciami z kreskówki. Może trochę denerwuje mnie Smerfetka. Tylko mnie nie linczujcie za to!!!

Kinomaniaczka_

Ważniak, Maruda, Smerfetka, i oczywiście Klakier z Gargamelem. Uwielbiam tą bajkę! :)))

Lady_From_Burton_World

ja stawiam na klakierka:DDDD sliczny kotek:LD

ocenił(a) serial na 10
Emiru18

Maruda i Ciamajda xD Klakier też :D

someone91

Ja najbardziej lubię Ważniaka, później Lalusia, na 3 miejscu mam Marudę, ale wszystkie Smerfy wymiatają!

ocenił(a) serial na 8
SlowDown

Osiłek, Smerfetka, Smerfuś, Maruda, Śpioch, Złośnik no i oczywiscie Gargamel i Klakier. i ogolnie Smerfy są smerfastyczne :D!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
mimika

A moim ulubionym smerfem był Dziadek Smerf (za te wszystkie jego wyprawy z innymi). Uwielbiałem jeszcze śmiać się z Ważniaka (ale najśmieszniejszy był w komiksie "Smerf Naczelnik/Dyktator", czytał ktoś?), ale te wszystkie jego gadki rozumiem dopiero po latach. No i prócz tego Papa Smerf, Zgrywus i może jeszcze Maruda.

mimika

Ale zapominacie o smerfach kilku odcinkowych np. Tropiciel,Niechluj Cykorek to dopiero są smerfy i Śpioch oczywiście!

davids98

hmmm trudno powiedzic kazdy z nich ma swój własny charakter i zainteresowania. Ja wole malarza, smerfiki, smerfetke i dziadka smerfa. A tak przy okazji to czy ktos wie skąd sie wzieły smerfiki ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones