PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813518}

Smoczy Książę

The Dragon Prince
7,9 4 383
oceny
7,9 10 1 4383
Smoczy Książę
powrót do forum serialu Smoczy Książę

szkoda

użytkownik usunięty

wszystko fajnie spoko ale jak zwykle netflix musiał wtrącić swoją ideologię

ocenił(a) serial na 7

Nie, to ty chcesz żeby ten serial twoją ideologię widzom wtrącał.

użytkownik usunięty
Karirsu

hmmmm moją ideologię ? o czym ty mówisz znamy się ? raczej nie więc jeżeli chcesz możemy porozmawiać jezeli czegoś nie rozumiesz

użytkownik usunięty
Karirsu

no nie wiem pomóc innym dzięki czemu połowa twojego królestwa umrze ? i król mówi że podzielimy ich cierpienie chyba obejrzałeś całość

jaką ideologię?

Szkoda czy nie, ważne, że to było symboliczne. Problemem nie są wstawki "ideologiczne". To raczej nieumiejętne przedstawienie tematu. Na razie jest moda na tą "ideologię", z czasem wszystko się zmienia. A netflix to śmieciowisko na którym można od czasu doi czasu znaleźć coś wartościowego i ciekawego... jak na wszystkich wysypiskach śmieci.

użytkownik usunięty
brawurowy666

no nie wiem pomóc innym dzięki czemu połowa twojego królestwa umrze ? i król mówi że podzielimy ich cierpienie

A ja dostałam porcję różnorodnych postaci i dzięki temu jest to chyba najlepsza kreskówka, jaką oglądałam:) ciekawe, w którym momencie ktoś zaczął określać to jako „ideologię”. Piękna historia o tym, że to, co nas różni, nie powinno nas dzielić. Cry us a river.

użytkownik usunięty
elfka77

zapewne nie zrozumiałaś tego co napisałem

użytkownik usunięty
elfka77

czyli skazanie połowy królestwa na śmierć żeby pomóc innym i mówić że podzielimy ich cierpienie jest normalne ? z większości osób co odpisała na mój komentarz nie wie czego on dotyczy tak naprawdę a jeżeli czegoś się nie wie to się pyta

użytkownik usunięty
elfka77

Ja się ciesze z powodu że każdy jest inny życie dzięki temu płynie ciekawiej ale jeszcze raz podkreślę zwracam uwagę na inne kwestie których ktoś nie może określić mojej opinii na podstawie komentarza który nie przedstawia żadnego cytatu

Rany, czytam Twoje komentarze i nic nie rozumiem:/ ewakuacja z tematu!

użytkownik usunięty
elfka77

a co ja takiego ciężkiego napisałem że nie możesz zrozumieć ? hmmm ciężko mi to zrozumieć hehe

ocenił(a) serial na 8

Raczej trudno, nie ciężko. No, chyba że potrafisz zważyć swoje zrozumienie lub jego brak, a także to, co napisałeś.

użytkownik usunięty
Matrioszek

chodzi mi tylko o jedną rzecz że król chciał poświęcić pół królestwa aby uratować inne królestwo nie chodzi mi o homoseksualizm i tak dalej chodzi mi jedynie o dziwne zachowanie króla bo jaki król (możemy podać przykład rodzica) skazuje swoje dzieci na śmierć żeby uratować inne dzieci ? teraz zrozumiałe ?

użytkownik usunięty
elfka77

podałem cytat z filmu który obejrzałaś zapewne ale możesz nie pamiętać przypomnij sobie

elfka77

Gdyby założyciel tematu wiedział co to przecinki i kropki, byłoby już o wiele prościej.

użytkownik usunięty
Popow85x2

odniesienie do tematu jak wiedzę świetne :D

Dawno temu i nieprawda ;)

Takie same odczucia mam. Serial BARDZO dobry ale ideologiczna indoktrynacja budziła szczerą odrazę. Wspomniany tutaj fragment o dzieleniu się swoimi zasobami z innym królestwem by było "równo" i straty w ludziach też podzielimy "równo" było wręcz chore. Podręcznik małego socjalisty. Ale jeżeli jest się sprytnym widzem i widzimy gdzie chcą nas zwodzić, to można te elementy olać i cieszyć sie ciekawymi postaciami i historią.

Boof_X

Dokładnie lewaki mają tak wyprane mózgi, że tracą racjonalne myślenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones