PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
6,9 11 323
oceny
6,9 10 1 11323
Star Trek: Discovery
powrót do forum serialu Star Trek: Discovery

Taka ilość patosu, ckliwych scen powoduje mdłości. Zamiast skupić się na treści i scenariuszu mamy tu pokaz opery mydlanej. Wielka bitwa, ludzi giną co sekundę ale NIEEE porozmawiajmy bo jesteś dla mnie ważny i możesz zginąć. Ech...

ocenił(a) serial na 4
sadentrue

sadentrue założył(a) nowy temat na forum Star Trek: Discovery.
Po uj?
Nie potrafiles dopisac tego akapiciku do istniejacego topiku z innymi tego typu nic nie wnoszacymi wypowiedziami i marudzeniem jaki serial zly?
Takie posty jak twoj to wlasnie takie cos jak DSC w swiecie treka.

alisspl

Potrafiłem. Ale nie chciałem. Na tym polega wolność. Może też nie pisałem do ciebie tylko do siebie.

Parafrazując ciebie "po uj" mi trujesz. Zajmij się czymś pożytecznym żeby truć głupoty obcym ludziom o takie pierdoły.

ocenił(a) serial na 4
sadentrue

Tez bym ci mogla odpowiedziec tak dziecinnie i przewidujaco, ze niby moge i ze to wolnosc. Ale nie, bo to byloby klamstwo. Tobie przez mysl nie przeszlo, ze nalezy opanowac swoje nie chce mi sie, swoje ego i swoja chec spamu ludziom po skrzynkach takim nic nie wnoszacym do tematu komentarzem jako nowy topik, bo wazniejsze bylo zaistniec sobie w necie. Tobie sie wydawalo, ze zyskasz zainteresowanie, a teraz foch, ze wywolales wilka z lasu, ktory ci nazwie po imieniu to co robisz i bedzie jak sobie uwazasz truc za kazdym razem jak cie na tym przylapie i jak bedziesz probowac sie odgryzac, ze niby ty nic zlego nie robisz i o czo chodzi. I pewnie bedziesz pewnie dalej uprawial jakies offtopikowanie. I pewnie tez nie dotrze, ze to uczucie niecheci z powodu mojego spamowania do twojej skrzynki pocztowej nie na temat, to takie samo uczucie jak robisz to innym ot tak.

ocenił(a) serial na 3
alisspl

samozwańczy szeryf na posterunku XD

ocenił(a) serial na 4
Magrat

Regularnie dostaje takie powiadomienia o nowych topikach, ktore sa beznadzejna sztampa, do tego trzema zdaniami, no bo autor koniecznie chcial zaistniec, czyli zeby powiadomienia poszly po obcych ludziach. Zeby jeszcze sie jakos wysilil i napisal przynajmniej pol kartki A4, pokazal, ze ma cos do powiedzenia. Ale on teraz bedzie sie rozpisywal nie na temat i o tym jaki to jest wyszczekany do mnie.
Ja po obejrzeniu czegos podczepiam sie pod istniejace topiki. a nawet czesto pisze pod czyms postem, ze napisal dokladnie to co ja uwazam i nie mam potrzeby dublowac tego po raz nty.

alisspl

To ty się podczepiasz więc tak sobie rób. Ja robię inaczej. Nie muszę tak jak ty.
A jak ci przeszkadzają powiadomienia to je wyłącz. Ogranicz je tylko do tematów które zawierają twoje posty.

Magrat

Hahaha, coś w życiu nie pykło, musi się dowartościowywać... gdzieś (%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones