PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
6,9 11 323
oceny
6,9 10 1 11323
Star Trek: Discovery
powrót do forum serialu Star Trek: Discovery

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 5

Co sądzicie o drugim sezonie? Moim zdaniem bardzo kiepski. W innych serialach star treka człowiek się jakoś utożsamiał z bohaterami, a tu w ogóle tego nie ma. Porządny sens i fabułę zastąpiono efektami, a resztka to pustka.

ocenił(a) serial na 4
AJGOR_2

Poczytaj istniejace tematy na forum i posty, to sie dowiesz...
Nigdy sie nie utozsamialam z bohaterami ST, jeszcze tego by mi brakowalo, zebym uwazala, jestem Data albo mam takie problemy jak oni...
Za to lubilam lub nie lubilam okreslonych bohaterow.
Tutaj co prawda trudniej sie z nimi zzyc, bo wiekszosc jest do ozdoby bez pokazywania kim sa, ale polubilam Pikea, Imperatorke, Lorke, Reno, Spocka Pecka i Amande. Nienawidze za to Tylera i Burnham... Ledwo toleruje Tilly, nie lubie Saru. Reszta jest mi obojetna.

ocenił(a) serial na 5
alisspl

Mówiąc o utoższamianiu miałem na myśli właśnie zżycie, a nie myślenie, że jestem którymś z nich. Może się źle wyraziłem.
W poprzednich seriach potrafiłem powiedzieć, kogo lubię, kogo nie itp. A tu nawet imion nie jestem w stanie zapamiętać. Wszyscy są mi dokładnie obojętni.

ocenił(a) serial na 7
AJGOR_2

ja nie wiem czy przedawkowałam serial, bo obejrzałam od początku w kilka dni ale ostatni odcinek mnie rozłożył, ten serial zaczyna popełniać wszystkie błędy seriali, które się kończą i scenarzystą brak pomysłu. Najbardziej to widać po bezmyślnym nieracjonalnym zachowaniu bohaterów. Całość zwłaszcza w tym ostatnim odcinku pogrąża tragiczne aktorstwo głównej bohaterki i jej matki.

ocenił(a) serial na 6
Annash

W tym przypadku scenarzyści nie muszą się zbytnio wysilać , wystarczy tylko że dociągną do końca sezonu .
Jeśli nie będą chcieli wprowadzać zmian w kanonie serii i powiązać to z TOS to wiadomo jak ten sezon musi się skończyć.
Z drugiej strony jak stwierdzą że jak Abrams może to i my możemy to nie sklecą tego z TOS i dalej będą musieli kombinować...

ocenił(a) serial na 6
SnakePissken

Podejrzewam też że w planach mają coś trochę ambitniejszego związanego z SI
(Rzec by można Resistance is futile... )

ocenił(a) serial na 4
SnakePissken

To chyba zbyt oczywiste, nawet jak na te odslone... ale moze beda chcieli wnerwic i zagrac na nosie fanom, to to zrobia.

ocenił(a) serial na 5
SnakePissken

Ale jednak z czasem fabuła nabiera sensu, i pozornie niepowiązane wątki zaczynają się łączyć. Ostatnie odcinki trochę podniosły jakość całości.

ocenił(a) serial na 6
AJGOR_2

Ostatni odcinek powiązany z ShortTrekiem był super , jeśli tak samo zrobią finał sezonu to na kolejny będę czekał jak House na kolejną porcję Vicodinu :-)

ocenił(a) serial na 4
Annash

om

ocenił(a) serial na 7
AJGOR_2

Nie jest tak źle, bywały gorsze kontynuacje. Choć serial z rodzaju na raz.

ocenił(a) serial na 5
marioman

W sumie powoli serial się robi coraz ciekawszy. Ale nie powinien nazywać się "Star trek", bo ze Star trekami nie ma za wiele wspólnego.
Ale myślę, że upowszechnienie komputerów i coraz lepsze efekty wyrządziły mu raczej krzywdę, niż pomogły.

AJGOR_2

Oglądałem wcześniej tylko serię Star Trek Voyager.
Serial był ciekawy.
Discovery jest nudny.
"Efekty"?
Gdzie? Jakie?
Zupełna mizeria tak pod względem scenariusza jak i efektów.

ocenił(a) serial na 5
cyngiel_

Ja oglądałem wszystkie seriale i wszystkie filmy kinowe. Star trek Deep Space 9 jest fajny, chociaż powoli się rozkręca. Voyager też fajny. The next generation też całkiem niezły, ale tam raczej nie ma ciągłości fabuły. Większość odcinków o czymś innym jest, ale ma fajnych bohaterów.
Ale generalnie znam lepsze seriale SF.

ocenił(a) serial na 3
AJGOR_2

Przede wszystkim głupi i naprawdę trudno to znieść. Niemal każdy dialog, każda scena irytuje. Zabawne, że pierwszy sezon miał swoje momenty, zapowiadało się to nieźle. Utrzymam wysoką ocenę 4/10 (ujdzie) na opisanie rzeczy ewidentnie durnej, ale tylko ze względu na realizację techniczną i kilka ciekawszych scenek z sezonu pierwszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones