PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 897
ocen
8,0 10 1 8897
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Pękałem ze śmiechu podczas odcinka gdy dotarli do USS Ciołkowski ;)) Widok pijanej w sztok całej załogi USS Enterprise nie do przecenienia;))
Najlepsze cytaty:
„ Pierwszy, szefowa ochrony się natrąbiła”
„Sekcja szkoleniowa wzywa na wykład z metafizyki”
„ Przysięgam bierność!”
„Deser przed po każdym posiłku!”
" Była sobie Wenus, kuperek miała jak..." ;)))

ocenił(a) serial na 10
tiglatpilesiar

Zmieniam zdanie. Epizod 4x20 gdzie kapitan Jean-Luc Picard & Co zostają zamienieni w bande Robin Hooda to już totalny majstersztyk. Q jestes wielki ;))))

ocenił(a) serial na 9
tiglatpilesiar

Ja uwielbiam wszystkie odcinki z Q, szczególnie "Déjà Q" :D

187

Świetne są też odcinki z Reginaldem Barclayem :)

ocenił(a) serial na 10
jedzoslaw

odcinek jak podmienili Picarda jakaś obca cywilizacja i śpiewał z załoga w klubie i pił piwo XD, i jego mina na koniec jak pani doktor wchodzi na mostek i się znączaco do niego uśmiecha on cały przerażony co ten podmieniony narobił,
Patric Steward genialny tylko on potrafi tak zagrać, rozbawić przerażeniem i zdziwieniem jednocześnie, ciągnie ten serial do góry bo reszta załogi to średni aktorzy albo gorzej nawet , scenariusz to majstersztyk żeby dzisiaj ktoś pisał takie scenariusze ech,

użytkownik usunięty
tiglatpilesiar

Niedawno oglądałam ten odcinek. Kuperek Daty najlepszy xD

ocenił(a) serial na 9
tiglatpilesiar

Co to za mina Picarda przy wejściu do windy? :D
https://youtu.be/ciYKA_WPd7o

użytkownik usunięty
panaho

Ahahaha... stwierdzam zaburzenia glonojadowe ;)

tiglatpilesiar

to moze ktoś mi powie o co tu chodzi?
http://axis.art.pl/ftp/ST_NG_1.5-1.jpg
Chyba jedyna postac z załogi w sukience ...

użytkownik usunięty
Axis

To chyba piżamka ;p

Axis

W "Next Generation" chciano kontynuować trend emancypacyjny, zapoczątkowany przez "Oryginal Series". W TOS przełamano uprzedzenia rasistowskie i seksistowskie, w TNG sprawy poszły dalej: przyszłość oznacza też zamazanie różnic odzieżowych między płciami, co jest zewnętrznym wyrażeniem równości każdego niezależnie od płci. W późniejszych seriach jednak już to nie występuje, chodziło jedynie o to, by w miarę płynnie przejść ze specyfiki TOS do TNG.

tiglatpilesiar

Jestem właśnie po całym Sezonie 5 i wyrywkowo pozostałych. Jak na mój gust zdecydowanie 5x25 "The inner light". Polecam. Najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem.

ocenił(a) serial na 8
Logan_123

Ten odcinek jest uważany za najlepszy odcinek TNG jeśli nie w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
posith

oglądałem, może i wzruszający ale na pewno jest wiele lepszych i ciekawszych odcinków .

ocenił(a) serial na 10
Logan_123

To jest najlepszy odcinek. Jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w tej dekadzie.

ocenił(a) serial na 8
tiglatpilesiar

https://www.youtube.com/watch?v=xPT98maZaIk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones