Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 3 Star Trek: Picard sezon 3, odcinek 1
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Następne pokolenie

The Next Generation 53m
7,3 163
oceny
7,3 10 1 163
Star Trek: Picard
powrót do forum s3e1

Uważam, że dobrze się zaczęło. Riker i Picard w formie mimo upływu lat. Beverly też fajnie było znowu zobaczyć. Tytuł odcinka więc jak najbardziej adekwatny do części obsady ulubionego serialu jaką możemy tutaj zobaczyć + 7/9. Mam nadzieję, że teraz będzie ciekawiej niż w drugim sezonie tego serialu. Pozdrawiam fanów Następnego Pokolenia.

maciejz5

Ale tego sezonu jeszcze nie ma na Prime Video, choć dziś dzień premiery.

Sebsen

W USA to 16go miał być! Już jest! Po prostu jak zawsze Prime, Netflix itp. dają następnego dnia o 4/6 rano!

nEOsik

Tak, już jest. Pewnie różnica czasowa.

ocenił(a) serial na 10
maciejz5

jest zajebiscieee!!! chciałbym wszystkie odcinki na raz

Blodek

Poczułem się jak dziesięciolatek siedzący na dywanie przed telewizorem kineskopowym oglądający kolejny odcinek Następnego Pokolenia. Fantastycznie! Pierwszy sezon Picarda był dobry, drugi trochę słabszy, trzeci zapowiada się wyśmienicie.

maciejz5

ZGADNIJCIE KOGO TO SYN POD KONIEC OSTATNIEGO ODCINKA! Kogo Wam przypomina? Poza tym jest parę podtekstów w tym odcinku! ;)

ocenił(a) serial na 9
nEOsik

Najprawdopodobniej to Picard mógł jej strzelić gola, o czym chyba sam nie miał pojęcia... Mnie też ciekawi jednak co słychać u jego brata Wesleya. Fajnie by było znowu go zobaczyć na ekranie choćby tylko gościnnie. Lubiłem jego rolę oraz samego aktora, który wówczas świetnie dawał sobie radę mimo jeszcze młodego wieku.

ocenił(a) serial na 6
maciejz5

Wesley Crusher pojawił się w 2 sezonie Picarda - został podróżnikiem w czasie.

ocenił(a) serial na 9
Mcink

Racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones