PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9771}
7,5 33 004
oceny
7,5 10 1 33004
7,0 5
ocen krytyków
Stawka większa niż życie
powrót do forum serialu Stawka większa niż życie

Tyle razy go widziałem. Nasi wspaniali superaktorzy! Cudne kobiety i przystojni mężczyźni, osadzeni w realiach życia i śmierci.Są nawet wtrędy o AK. Dziś mamy już wolność, ale brak talentu,chęci i sam nie wiem czego żeby stworzyć coś podobnego.

użytkownik usunięty
Winnetou28

Zgadza się i dodam jeszcze, że serial oparł się nawet upływowi czasu, oraz nie nudzi się mimo że telewizja non stop go katuję. Ja lubię jeszcze wcześniejszą wersję teatralną, chociaż kilka odcinków z tej 14 odcinkowej serii jest nie do zdobycia; szkoda chętnie bym dodał do swojej kolekcji. Swoją drogą mogliby chociaż w tv puścić. Kręcą takie szmiry jak " Korona królów" a przecież jest tyle perełek w dawnym polskim kinie czy teatrze, o których mało kto wie.

ocenił(a) serial na 8

Rzeczywiście często można oglądać, a ja kiedy tylko mam chwilę to zerkam. Trzeba docenić Karewicza. Ta jego japa i niezapomniane teksty: Nie lubię patrzeć jak bije się bezbronnego człowieka, chyba że to ja biję. Rączki rączki! Pamiętaj Hans że zawsze jestem twoim przyjacielem. Ty szmato, ty szczurze! To prawdziwe perełki. No i przewracanie ludzi za twarz. Dorównał mu Śmiałowski w Mistrzu. Dużo dobrego można o Stawce powiedzieć. Dynamiczna czołówka z genialną muzyką. Trudno uwierzyć że minęło pół wieku!

użytkownik usunięty
Winnetou28

Właśnie. Stare filmy przywracają mi wiarę w polskie kino, że jednak rodzimą kinematografię stać na coś więcej niż szmiry w stylu "Korony Królów".; tylko ona sama musi sobie o tym przypomnieć. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Winnetou28

Karewicz to absolutnie wybitny aktor. Aparycja, głos, mimika. Nawet pijaczka w Alternatywach łatwo zapamiętać. Krzyżacy, Yokmok, Bednarski, Baza ludzi umarłych, Maks w Szpicbródce itd. Naprawdę świetnie się go ogląda w każdej sytuacji.

Winnetou28

Przepis na wspaniały film: nasi górą + uroda aktorów. :D

Wygrałeś w plebiscycie na największe spłycenie odbioru kina.

ocenił(a) serial na 8
hyrkan

Nikt od Ciebie nie przyjmnie nagrody.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
hyrkan

Niestety już nie żyje. Była dobrą i wesołą kobietą.

Winnetou28

Możliwe. Nie za każdą porażkę wychowawczą odpowiadają rodzice. Była kulturalna czy może poparła by Twoje prymitywne ataki na forach, cały ten hejt, trollowanie i kłamstwa?

ocenił(a) serial na 8
hyrkan

Załamała by ręce i kupiła bujanego konika dla Ciebie. Koniec pisania.

Winnetou28

Czyli druga opcja?

Myślałeś czasem, jak bardzo filmiki o opętaniach ukształtowały Twoje myślenie "religijne" (zabobonne!)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones