Stewardesa (2020-2022)
Stewardesa: Sezon 1 Stewardesa Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Stewardesa (2020-2022)

In Case of Emergency

44m
6,9 354
oceny
6,9 10 1 354
Stewardesa
powrót do forum s1e1

Zaje ...

ocenił(a) serial na 9

Świetna czarna komedia, trochę w stylu komedii lat 60-tych (Szarada).
Mnie się bardzo podoba (wypełnia chwilową pustkę na Hbo Go), główna bohaterka gra świetnie. Z biglem, dowcipem i z przymrużniem oka (I w ogóle jest hot). Tak właśnie radzę oglądać ten serial: z przymrużeniem oka :)

ocenił(a) serial na 6
Marta_Kowalczyk_147

Po dzisiejszych odcinkach - główna bohaterka jest świetna, aktorka radzi sobie zaskakująco dobrze w dramatycznych scenach. Z zaskoczeniem czytam, że w opinii wielu nie radzi sobie z postacią. Jak to nie? Jest labilna, półtrzeźwa, bystra, samotna, w traumie, wrażliwa. Wybuchowa mieszanka, którą kupuję z zachwytem.

ocenił(a) serial na 7
Marta_Kowalczyk_147

mi się serial również bardzo podoba. Wciągająca intryga, sporo czarnego humoru ale również trochę poważniejsze tematy jak walka z własnymi "demonami". Jestem po obejrzeniu całości i jako całość również daje rade. Bałam się że skopią jakimś totalnie od czapy zakończeniem ale jestem całkiem usatysfakcjonowana :-)

Aktorka również na plus- miała grać irytującą pijaczkę i tak zrobiła że jej uwierzyłam a o to chodzi w aktorstwie

paolaz

Serial z ciekawą, wciągającą historią i interesującymi postaciami także tymi drugoplanowymi. A klimat z lekkiego i zabawnego przechodzi w bardziej dramatyczny. Jeden z ciekawszych jakie ostatnio oglądałem.

ocenił(a) serial na 6
Marta_Kowalczyk_147

Serial zaskoczył mnie in plus choć to rozrywka lekka, niewymagająca myślenia, a intryga prosta jak drut.
Ale stwierdzenie, że na HBO brakuje dobrych seriali to trochę kpina. Przecież to zagłębie klasyki, a każdy z klasyków ma po 4-6 sezonów, zdecydowanie jest co oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones