PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779456}

Sukcesja

Succession
8,4 42 774
oceny
8,4 10 1 42774
9,2 40
ocen krytyków
Sukcesja
powrót do forum serialu Sukcesja

Ostatni pocałunek s2e10

użytkownik usunięty

Całus na pożegnanie Kendalla z ojcem skojarzył mi się z pocałunkiem Judasza, który w ten sposób zdradził Jezusa. No i chwilę później... ;)

ocenił(a) serial na 9

Czyli będzie 3 sezon!

ocenił(a) serial na 9

Identyczne skojarzenie :)Zaraz potem gdy ojciec mu powiedział - nie nadajesz się ( na rządzenie imperium) bo nie jesteś zabójcą, Kendall już wiedział co ma zrobic...O ile w pierwszym sezonie Ken mnie wkurzał to zaczęłam go żałować w drugim gdy chodził za ojcem jak zbity pies, gotowy na każdy jego rozkaz...To co zrobił na koniec ( przy pomocy Grega- jak sądzę ) to było mistrzostwo...Trzy razy oglądałam ostatnie 15 minut tego odcinka by sie napawać :)

ocenił(a) serial na 10

Cały sezon Ken był taki potulny że tylko czekałem aż w końcu pęknie

ocenił(a) serial na 8

końcówka była świetna, pozostaje kwestia tego kto był realnym zwycięzcom w tym wszystkim, bo ewidentnym jest, że Logan nie zrezygnował z Kendalla, i przez cały sezon pracował nad nim, by uformować go na swój obraz, i widać to w ostatnich sekundach gdy na twarzy Logana pojawia się uśmiech, bo jest dumny z tego co zrobił Kendall, bo oznacza to, że zdołał zamienić go w bezwzględnego "zabójcę", co było konieczne by stał się jego godnym następcom. Ale czy było to warte tych poświęceń?

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Kendall stał się zabójcą w końcu i Logan osiągnął swój cel. Myślę, że wyznaczenie córki też było podejściem, Jest dobra ale narwana i pełna pychy. A Kendall jest zupełnie innym człowiekiem, tylko potrzebował żeby go obciosać. I właśnie cały 2 sezon to było to szlifowanie. Czy Logan wyszlifował diament? jeszcze nie wiem, bo dopiero zaczynam 3 sezon.

ocenił(a) serial na 8

...dokładnie- ten pocałunek był iście judaszowski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones