PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779456}

Sukcesja

Succession
8,4 43 084
oceny
8,4 10 1 43084
9,2 40
ocen krytyków
Sukcesja
powrót do forum serialu Sukcesja

Siobhan "Shiv" Roy

ocenił(a) serial na 10

Boże co za irytująca postać. Najgorsza z nich wszystkich

ocenił(a) serial na 10
roman_zabawa

mnie najbardziej drazni Roman. Nic nie wie, nic nie potrafi, wszystko zbywa zartami (chociaz czesto bardzo dobrymi), do tego straszny zbok i oblech. Jest bardzo dobrze napisany i zagrany, po porstu typ czlowieka, ktory mnie brzydzi.

ocenił(a) serial na 10
plone

Ale on nie jest tak pretensjonalny. A ona uważa się za Bóg wie kogo. Nie mogę znieść tych jej egzaltacji.

ocenił(a) serial na 10
roman_zabawa

faktycznie w drugiej polowie drugiego sezonu megalomania juz jej troche odbija, ale tam kazdy jest pokrzywiony, nawet Grega ponosi

ocenił(a) serial na 10
plone

Oj tak. Weź przekaż komuś firmę. No żeby mieć najlepsze chęci to nie ma komu.

roman_zabawa


Roman się nadaję trzeba tylko zeskrobać jego udawane zachowania i granie pod rodzine

ocenił(a) serial na 10
kat8

U Romana trudno poznać motywację działań. Niby jest lojany wobec ojca ale niedotrzymal słowa bratu. Taki gracz

roman_zabawa

bo ojca się boi sam to głośno mówi

roman_zabawa

okropnie nadęta samolubna egocentryczka . Nie wiem czemu wydaje się jej że nadaje się do prowadzenia firmy - zajmowała się promowaniem polityków i chyba nie zbyt wysoko postawionych. Najbardziej mnie śmieszyło że ona chce już od razu rządzić w dnia na dzień chce zostać szefem wszystkich szefów -bez szkolenia bez wprowadzenia. Lubiła ją tylko gdy miała swoje poletko i pracowała z dala od rodzinnego biznesu

roman_zabawa

Moim zdaniem Shiv jest łasa na komplementy i chce być jakimś pomazańcem bożym bez wcześniejszego wprowadzenia, uważa się za jakiś naturalny talent. Wystarczy że Stary coś jej posmaruje, a ona już jest nakręcona maksymalnie. Trochę to naiwne.

ocenił(a) serial na 10
aftersun

Z drugiej strony wiedząc to łatwo ją rozegrać

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

Też mam takie odczucia.

Każdy ma swoje za uszami i każdy w jakiś sposób irytuje. Roman swoją niedojrzałością, ale to po prostu nieszkodliwy nadworny błazen. Connor to zupełnie oderwany od rzeczywistości rozpuszczony głupek. Kendall z jednej strony dopuścił się licznych występków wobec ojca, ale mimo wszystko uważam, że robił w dobrej wierze, będąc przekonanym że ratuje w ten sposób jego dziedzictwo (co ten też na swój sposób docenił). To dla mnie jedyna postać wzbudzająca sympatię, choć jego nieudolność i łatwowierność też bywa bardzo irytująca.

Natomiast Shiv... Shiv jest wg mnie totalnie zepsuta i zła. Jest pozbawiona jakichkolwiek skrupułów i skoncentrowana wyłącznie na sobie. Jak widzę ten głupawy cyniczny uśmieszek i minę typu "ja wszystko wiem najlepiej" to aż ciśnienie mi się podnosi.

Zastanawiam się czy damska część widowni też odbiera ją jednoznacznie negatywnie czy raczej kibicuje, patrząc jak próbuje rozpychać się łokciami w tym męskim światku.

Jascha

Jest straszna :P ale oni wszyscy no są patologiczni, każdy na swój sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones