Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 3 Sukcesja Sezon 3, Odcinek 7
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Too Much Birthday

7,8 527
ocen
7,8 10 1 527
Sukcesja
powrót do forum s3e7

Ależ Kendall mnie wkurza! W końcówce poprzedniego sezonu i na początku ósmego nawet było mi go żal i mu kibicowałam, ale z odcinka na odcinek staje się coraz większym bucem. Brnie dalej w swój plan wkopania ojca, nawet wtedy, gdy prawniczka oznajmia mu, że jego dowody mają słabszą niż się to wydawało moc. Domyślam się jak może zakończyć się sezon, bo Logan ma jednego haka na syna, tajemnicę o której wiedzą tylko ci dwaj. Myślę, że to zostanie wykorzystane, bo to spory plot twist.

o_asia

Szczerze wątpię, że to wykorzysta, bo w tej sytuacji zaszkodziłby samemu sobie. Nie mniej nie wykluczam możliwości, że odkryje to ktoś inny i to ujawni dla własnej korzyści. Tu stawiałbym na Siobhan :)

dobryfilmowiec

Dobry trop. Zwłaszcza, że ma być 5 sezonów, więc jeszcze sporo może się zdarzyć.

ocenił(a) serial na 9
o_asia

wiadomo juz co to za tajemnica ? czy dopiero się okaże ?

zuzatka

Chodzi o wypadek jaki pod koniec pierwszego sezonu spowodował Kendall, gdy na weselu Shiv prowadził pod wpływem narkotyków samochód i wtedy ten kelner z wesela zginął jako pasażer i Kendall mu nie pomógł. Logan wszystko zatuszował, a syna wysłał na odwyk.

ocenił(a) serial na 9
o_asia

Faktycznie, kiedyś coś takiego miało miejsce. Dziękuję za przypomnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones