Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 10
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Z otwartymi oczami

With Open Eyes 1h 24m
9,1 815
ocen
9,1 10 1 815
Sukcesja
powrót do forum s4e10

,,Gdzie jest Karolina?"

ocenił(a) serial na 9

To jedne z pierwszych słów Toma w nowym życiu, jakoś nie dają mi spokoju -- o co chodziło?

ocenił(a) serial na 10
blount

No właśnie, dzisiaj znajoma próbowała mi wyjaśnić że w tej scenie było jakieś drugie istotne dno. Też nie zrozumiałem o co jej chodziło niestety, moge jedynie zacytować:

"initially she's angry (Shiv), but I'm sure she went gome and thought about it... and talked to Tom again before the meeting and then one more time before it started. And the reasony why I'm sure this happened is because tom immediately asks hugo "where's karolina?" after karolina talked to shiv about getting rid of hugo."

No sam nie wiem, też do końca nie łapię i jestem ciekaw bo to chyba nie mogło być przypadkowe.

ocenił(a) serial na 10
Stolarcfc

(Sory, nie wiem co ten filmweb tutaj powyżej porobił za dziwne formatki. Jeszcze raz:) / No właśnie, dzisiaj znajoma próbowała mi wyjaśnić że w tej scenie było jakieś drugie istotne dno. Też nie zrozumiałem o co jej chodziło niestety, moge jedynie zacytować: "initially she's angry (Shiv), but I'm sure she went gome and thought about it... and talked to Tom again before the meeting and then one more time before it started. And the reasony why I'm sure this happened is because tom immediately asks hugo "where's karolina?" after karolina talked to shiv about getting rid of hugo." / No sam nie wiem, też do końca nie łapię i jestem ciekaw bo to chyba nie mogło być przypadkowe.

ocenił(a) serial na 9
blount

Najpierw zapytał o Geri, a później o Karolinę - obie znalazły się na liście Matssona, zresztą z polecenia Shiv. Chyba chodziło o podkreślenie, że teraz będzie robił to, co zaplanował Matsson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones