Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 10
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Z otwartymi oczami

With Open Eyes 1h 24m
9,1 815
ocen
9,1 10 1 815
Sukcesja
powrót do forum s4e10

Obejrzałam dopiero niedawno cały serial więc miałam ten komfort że nie musiałam czekać na kolejne sezony tylko hurtem oglądałam odcinek za odcinkiem. Z drugiej strony przygoda z tym serialem trwała krócej. Po prostu świetny serial który wciągnął mnie od pierwszego odcinka. Kibicowałam Kenowi bo tak jak on uważam że to on najbardziej zasługiwał na to stanowisko. Ale w serialu jak w życiu decydują układziki a nie realne kompetencje. Ken od początku myślał o firmie, miał wiele pomysłów. Czy dobrych nie wiadomo ale liczy się kreatywność. Roman nie nadawał się i to było wiadome od początku. Za Shiv nie przepadałam i według mnie to jest najbardziej tragiczna postać. Na początku dumna kobieta z feministycznym zacięciem, potem żona prezesa który jej nie szanuje. Absolutnie zasługuje na swój los. Wiem że nie będzie kolejnych serii ale gdyby były to najchętniej zobaczyłabym ją w domu z dzieckiem. Nie uważam że to ujma ale wiem że to dla niej byłaby największą kara. Ken stracił najwięcej ale walczył do końca i mimo straty moim zdaniem powinien być z siebie dumny. Shiv porzuciła swoje ideały i zdradziła rodzinę o ile w ogóle w tej rodzinie można mówić o zdradzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones