Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Wesele Connora

Connor's Wedding 59m
9,4 1 123
oceny
9,4 10 1 1123
Sukcesja
powrót do forum s4e3

Bo mnie trochę ten odcinek wynudził ...

ocenił(a) serial na 8
Diabeu_Tom

Mam podobne odczucia. Odcinek był analogiczny do tego, jak Logan wylądował po wylewie w szpitalu na początku pierwszego sezonu. Tylko że tam śmieszkowali, że głowa mu eksplodowała i zastanawiali się, kto przejmie ster. I ponownie do tragedii dochodzi na weselu- zerżnięte z wesela Shiv dziwny przypadek. Mi się nie podobało, było to rozciągnięte. Rozumiem, że oni nie zachowywali się w trakcie racjonalnie, ale k0rwa hitem było, jak Ken chciał rozmawiać z pilotem samolotu przez telefon... mocne XD wiem, że bywa debilem, ale k0rwa to było too much debilizmu, nawet jak na Kendalla.

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Ja robiłem wywiad z pilotem Airbusa, gdy akurat siedział w kokpicie...

ocenił(a) serial na 8
Aragorn88

Podczas lotu? XD

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Tak :) Łukasz Czepiela. Wywiad przez whatsappa :)

ocenił(a) serial na 8
Aragorn88

No mam pewne wątpliwości na ile to jest bezpieczne

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Ja też :P

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Zachowanie Kena było irytujące "chce rozmawiać z pilotem" " kto tam dowodzi" ja pierdziele tam jest reanimacja a on się zachowuje jakby była bitwa. I brutalna szara rzeczywistość, Logan ledwo kipnął a tu własciwie każdy się przepych kto ma napisać oświadczenie itp itd Btw wywalenie gerri było chamstwem ze strony Logana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones