Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Wesele Connora

Connor's Wedding 59m
9,4 1 123
oceny
9,4 10 1 1123
Sukcesja
powrót do forum s4e3

Może zrobił zwyczajną mistyfikację ..... powodów trochę jest. Biznesowych i rodzinnych. Może się zaszyje i będzie obserwował tych debili. Gerri wie ;) Czemu ją chciał zwolnić ? Czemu nie ma sceny śmierci? Czemu w ogóle go nie pokazali ? Co zobaczył Roy ? Nie wiem.... pewnie bredzę...

piotr_hudzik

Ja caly odcinek bylem pewny ze to zagrywka pod złamanie dzieci, Tom do konca mial grobowa mine i wierzylem ze razem to uknuli ale jak dzwonil z sypialni w samolocie i czerwone oczy załzawione to chyba jednak prawda i bedzie znowu walka miedzy rodzenstwem + zarzad

ocenił(a) serial na 10
piotr_hudzik

On nie żyje. To nie jest serial typu "zabili go i uciekł". Twórcy wymyślili sobie, że taką formę odcinka abyśmy poczuli chociaż odrobinę tego co oni czuli gdy spadła na nich informacja, której nie mogli zweryfikować osobiście. Pierwotnie nawet nie mieliśmy zobaczyć tyle występu Toma ile zobaczylismy bo zamysł był taki abyśmy nie widzieli prawie nic z wydarzeń w samolocie. Tak jak dzieci Logana. Odcinek miał trzymać w napięciu tak samo nas jak bohaterów i udało się to jak cholera. Nie widzieli ataku ojca a musieli uwierzyć. Gdybyśmy byli świadkami tych wydarzeń, nasz odbiór odcinka byłby całkiem inny. Wielki szacunek za ten fantastyczny pomysł.

Gerii emanuje spokojem tylko dlatego, że właśnie w ciągu godziny straciła i odzyskała pracę swojego życia. Nie jest w żałobie po szefie. Szef na sam koniec wytępił wszelkie możliwe pokłady współczucia dla siebie

piotr_hudzik

Też myślę że żyje...wchodząc na pokład samolotu powiedział że trzeba zacząć grać ostro...i zaczął ...okaże się kto jest kto w firmie....pewnie już skupuje akcje udziałowców , których wartość lada moment poleci na łeb na szyję..

ocenił(a) serial na 8
piotr_hudzik

Też o tym myślałam ale z drugiej strony wszyscy na pokładzie samolotu musieliby w tej mistyfikacji uczestniczyć a Tom płakał, nie musiałby tego robić bo teoretycznie nikt jego łez nie widział. Logan chyba faktycznie nie żyje, to niestety nie serial SF :( odcinek szokujący, jak w poście blueblood, bylismy w niepewnosci jak jego dzieci

ocenił(a) serial na 8
piotr_hudzik

Chciałbym żeby to nie było bredzenie i żeby faktycznie żył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones