Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Wesele Connora

Connor's Wedding 59m
9,4 1 122
oceny
9,4 10 1 1122
Sukcesja
powrót do forum s4e3

WTFFF

ocenił(a) serial na 8

Co tutaj się wydarzyło to nie mam pytań. To musi być jedna z najbardziej niespodziewanych śmierci w historii seriali telewizyjnych. Na początku myślałem że to jakiś żart żeby się wymigać od wesele Connora a potem do połowy odcinka byłem przekonany że przeciez Logan nie może umrzeć w 3 odcinku.
To jest niesamowite, że przez cały serial oczekiwaliśmy kogo wyznaczy Logan na następcę a firma została bez następcy a on umarł.

Boogeyman_filmweb

Wyjdzie na to, że jeśli jakiś odcinek w produkcji HBO będzie miał "wedding" w tytule, to najprawdopodobniej widz dostanie po gębie absolutnie bez ostrzeżenia.

ocenił(a) serial na 8
Dimond

Oj tak. Chyba tylko właśnie red wedding może z tym odcinkiem konkurować i jeszcze Ozymandias z Breaking Bad w kwestii zaskoczenia widza

ocenił(a) serial na 10
Boogeyman_filmweb

No cóż, mimo wszystko wypada wspomnieć o Nedzie Starku z pierwszego sezonu GoT. I może też nagłej śmierci Christophera z The Sopranos.

lew890

Tak, Ned też mi od razu do głowy przyszedł

ocenił(a) serial na 9
Boogeyman_filmweb

Ja tak czułam, że w tym sezonie kopnie w kalendarz, ale myślałam, że może pod koniec sezonu, w przedostatnim odcinku na przykład, a tu proszę, taka niespodzianka.

ocenił(a) serial na 8
Boogeyman_filmweb

Mnie tylko brakuje że nie pokazali ostatnich chwil Logana,jak doszło do tego jego zgonu.Tylko dopiero jak już robili reanimacje.

jazdowicz2666

mysle,ze specjalnie to zrobili,spodziewałem sie,ze pominą tez sceny z pogrzebu ale jednak je dali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones