Sukcesja (2018-2023)
Sukcesja: Sezon 4 Sukcesja Sezon 4, Odcinek 9
Odcinek Sukcesja (2018-2023)

Kościół i państwo

Church and State 1h 10m
8,9 641
ocen
8,9 10 1 641
Sukcesja
powrót do forum s4e9

Ludzie typują "suprajs" prezesa w postaci Toma. Ja mam bardziej zaskakujące zakończenie sezonu. Roman wysypuje się emocjonalnie, Shiv odpada po nieudanych machlojkach z Matssonem i Kendall zostaje praktycznie jednoosobowym prezesem. Załącza mu się syndrom tyrana, można by jeszcze dodać mało eleganckie "akcje" podczas walki o opiekę nad dzieckiem, i staje się lustrzanym odbiciem ojca. Tutaj przychodzi do niego wiadomość, albo lepiej wideo, zza grobu. Prawnik wręcza mu nagranie od ojca, które miano mu przekazać jak już sam, jednoosobowo, będzie zarządzał firmą. Ojciec drwi w nim jak to Kendall uważał się za lepszego, bardziej ludzkiego, a sam poszedł w jego ślady. Na końcu tłumaczy mu,ze od zawsze widział w nim to sk*@##@ , które jest potrzebne do zarządzania takim molochem i dlatego na tej kartce było umieszczone jego imię, typującego go jako następce. Daje to duże pole do popisu w przypadku następnego sezonu. Ja bym widział przemianę Kendalla i próbę rozwalenia firmy albo przekształcenia jej w bardziej "ludzki" twór. Opór ze strony akcjonariuszy itp. .Koszmary/retrospekcje z dzieciństwa z udziałem ojca budującego imperium, a zaniedbującego dzieci. Pojawiłby się znowu Logan i można by skierować narracje w kierunku co doprowadziło, ze stal się takim oschłym, próżnym, złym człowiekiem...

ocenił(a) serial na 8
niekrytycznyKrytyk

Nie bedzie pola do popisu do kolejnego sezonu, bo biezacy jest tym ostatnim:>>

ocenił(a) serial na 9
qwibqwib

No to mnie zasmuciłeś. Jeden z niewielu seriali gdzie w miarę oglądania zwiększałem ocenę ;) No i naprawdę jak na tyle odcinków nie odczułem żeby jakieś poszczególne mocno odstawały. IMO strasznie równy poziom.

ocenił(a) serial na 8
niekrytycznyKrytyk

Zanim rozpoczeto puszczanie tego sezonu, to oglosili, ze to ostatni sezon. Dla mnie najciekawszy byl 3 sezon, ten obecny rowniez. Dwa pierwsze wlasnie byly troche nierowne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones