Sukcesja
powrót do forum 1 sezonu

1 sezon

ocenił(a) serial na 5

Najpierw wciąga i dużo obiecuje, potem fabuła zaczyna kręcić się za własnym ogonem i czujesz, że to do niczego nie prowadzi.

Dramat

Prawda. Odniosłam wrażenie, że to jest ciągnięte na siłę, jakby kontrakt ze scenarzystami był podpisywany z odcinka na odcinek, a nie na cały sezon (to samo w przypadku BB). Poza tym nie oszukujmy się: nadal chodzi o sprzedanie czasu reklamowego.

Dramat

Dokładnie, mam te same odczucia. Pierwszy sezon zajebisty. Potem miałem już tylko jedno skojarzenie: "Dynastia", czyli telenowela przepełniona intrygami, które do niczego nie prowadzą. Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów.

ocenił(a) serial na 9
Jarooo

Możliwym jest, że nie umiesz docenić dobrego kina :))

Dramat

Jak się cieszę że nie jestem sama w tej opinii... Jak dla mnie to nic innego jak "Plotkara" napisana pod męskie grono xD

ocenił(a) serial na 9
zuzanna_miedzinska

zuzanna_miedzinska obejrzyj cały 1 sezon, w ostatnim odcinku zmienisz zdanie ;))

ocenił(a) serial na 3
Dramat

Obejrzałem pierwszy sezon. I czegoś mi tam brakowało. Obejrzałem Iron Mana. I mnie olśniło, Stary film ale super chata, super samochody. Widać pieniądze. Luksus. Przepych. Tego nie ma na sukcesji. Polowanie na Węgrzech(chyba), jacht z którego pamiętam tylko zdejmowanie butów. Natomiast rezydencja Iron Mana zapada w pamięć. robi wraże. Natomiast rozrywki bogaczy z Sukcesji są jakieś biedne.

ocenił(a) serial na 9
Dramat

Myślenie rodem z przedszkola że fabuła musi do czegoś prowadzić xD

Dramat

eksperta to aż miło poczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones