Sukcesja
powrót do forum 3 sezonu

3 sezon 6/10

ocenił(a) serial na 10

Wieje nudą, wkurzający jest ten bezustanny korporacyjny bełkot...

ocenił(a) serial na 8
maxim11500

Oj tak. Ja muszę przewijać żeby ogarnąć coś z tych dialogów a i tak większości nie rozumiem. W poprzednich dwóch sezonach tak nie było a i same dialogi były zabawniejsze. Fabuła też stoi w miejscu praktycznie. Loganowi się standardowo wszystko udaje a Kenowi nic.

ocenił(a) serial na 8
Boogeyman_filmweb

Ostatni odcinek był taki nudny, że nawet go za bardzo nie pamiętam. Coś przeoczyłem istotnego? Pewnie nie.

maxim11500

Pierwsze trzy odcinki super, jestem teraz po premierze szóstego odcinka i to zasadzie tylko ciągłość fabuły która wolnym tempem idzie do przodu. Świetna scena z Tomem i Kendallem w knajpie, to na pewno :) Wrażenia z oglądania podobne do czwartego sezonu Better Call Saul. Mam nadzieję, że i tu cierpliwość zostanie wynagrodzona w końcówce.

marcoss81pl

Zadzwon do Saula tak nie nudzi i czuc w niej jakosc.

ocenił(a) serial na 8
maxim11500

fizycznemu trudno zrozumieć niuanse "korporacyjnego bełkotu" ;-)

ocenił(a) serial na 7
user_name

Każdemu normalnemu człowiekowi trudno dostosować się do poziomu takiego chlewu mentalnego i językowego, którzy prezentuje elitka portretowana w tym (dość dobrym, choć coraz słabszym) serialu.

ocenił(a) serial na 9
maxim11500

To nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 7
maxim11500

9 odcinek to serio ostatni z serii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones