PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577999}
6,8 730
ocen
6,8 10 1 730
Supernatural: The Animation
powrót do forum serialu Supernatural: The Animation

Nie dałam rady, bardzo się starałam i nie dałam rady, fanom serii SN odradzam, jak i fanom anime. Mka dla oka i rysunki ktore osobiscie mi się nie podobają

Botf

Niestety muszę przyznać rację co do rysunków. Osobiście znam się i dobrze dobie radzę z rysunkiem choć nigdy nie próbowałam swoich sił w mandze czy anime (nie wiem nawet czym się różni manga od anime, jeśli w ogóle czymś się różni), ale w niektórych momentach animacja wygląda bardzo słabo, zwłaszcza jeśli chodzi o twarze bohaterów, co przynajmniej w moim wypadku pozostawia lekki 'niesmak' i odbiera przyjemność z oglądania. Ale może mam po prostu za duże wymagania.

olcia3290

nie masz za dużych wymagań ta animacja jest straszna :P

Botf

W takim razie jestem uspokojona. Miejmy nadzieję, że ktoś się weźmie za tą animacje i zrobi z niej coś co da się oglądać bez myślenia o tym "co jest nie tak z twarzami bohaterów"

olcia3290

powiem szczerze, że liczyłam na fajną mroczną animacje i też mam nadzieje, że ktoś coś z tym zrobi

olcia3290

różni się zasadniczo, manga to komiks, anime to film animowany (często na podstawie mangi)

olcia3290

nie wiedziec czym sie rozni manga od anime...skoro nie wiesz to warto sie dowiedziec za pomocą wujka google. Zresztą po nazwie można się skapnać ze anime to nie to samo co manga....meh ludzie tracę w was wiarę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones