PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 489
ocen
8,1 10 1 58489
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Za długi.

ocenił(a) serial na 6

Serial zdecydowanie za długi. Pierwsze dwa sezony jeszcze spoko, 3 sezon już gorszy, a wątek wypadu do Irlandii to już katastrofa. Od 5 sezonu już się przymuszałem aby oglądać dalej. 7 sezonów gdzie w kółko ogląda się dokładnie to samo. Jakiś atak, jakiś odwet. Ciągle to samo. Gdyby nie to że ściągnąłem całość na raz to pewnie nie dotrwał bym do końca, oglądając np 1 odcinek na tydzień. Przez 7 lat to można ciągnąć jakiś procedural, gdzie w każdym odcinku jest jakaś nowa wciągająca historia a nie jeżdżenie motorem, strzelanie w łeb i rozterki moralne Jaxa. Gdyby były tego 3, góra 4 sezony to dałbym ocenę 8, a tak jestem zbyt zmęczony po oglądaniu tego aby dać więcej niż 6.

Niewierny_Tomasz

W 110% się zgadzam.

ocenił(a) serial na 7
malgonia121

jestem na 3 sezonie i takie same odczucia...

ocenił(a) serial na 3
Niewierny_Tomasz

Jestem na 9 odcinku 1 sezonu i już się zgadzam. Zgadzałem się już po 3 odcinku. Nudzi mnie. A widzę po wpisach, że dalej nic lepszego już nie będzie. Miejscami wręcz infantylny.

ocenił(a) serial na 8
Niewierny_Tomasz

Generalnie, też dopadły mnie podobne odczucia w okolicy (albo gdzieś pomiędzy) 4-5 sezonu, ale... No bez jaj, stary :) Wystawienie mu oceny ''6'' za całokształt, to grube nieporozumienie, bo serial, pomimo w/w mankamentów, i tak jest po prostu RE-WE-LA-CYJ-NY, hehe. Pozdroo

ocenił(a) serial na 7
Piekut86

Nie jest. Jest sztuczny

ocenił(a) serial na 8
terminator218

I wystawiłeś mu 7'kę... ?? No nieźle.

ocenił(a) serial na 7
Piekut86

7 to nie rewelacyjny. To 7 i tak jest dosx naciągane

ocenił(a) serial na 9
Niewierny_Tomasz

Wiem, data, ale nie wiem jakim cudem można uznawać już w 3 sezonie, że serial jest za długi :P Akurat wątek wypadu do Irlandii był świetny, wprowadzał trochę świeżości i był po prostu ciekawy. Jak dla mnie sezony 1-3 były najlepsze. Sezon 4 jeszcze uszedł, ale od Sezonu 5 poziom spadł o połowę. Dalej jest ciekawie, chociaż robi się już z tego telenowela. Jestem na sezonie 7. Chcę po prostu skończyć ten serial i zobaczyć jak to się wszystko zakończy. SOA powinno zakończyć się na sezonie 4 - Jax zabija Claya i dopiąć resztę wątków. Niepotrzebne ciągnięcie tego aż do 7 sezonów. Breaking Bad wiedział kiedy skończyć i ani przez chwilę nie wydawało mi się, że coś robi "na siłę", bo tam wszystko się ze sobą łączyło i za każdym razem gdy oglądam ten serial, to czuję, że cała historia została od początku do końca zaplanowana, przemyślana. W SOA tak nie ma i trochę szkoda. Mimo to jednak ogólnie serial jest bardzo w porządku, nawet jeśli końcowe sezony były takie sobie. Dalej dobrze się ogląda, pomimo kilku wkurzających wątków i postaci (na początku Tig, Clay, później Tara, potem Gemma i Juice).

ocenił(a) serial na 9
nathan0930

Zgadzam sie, serial bardzo dobry ale 4 maxymalnie 5 sezonow byloby idealnym rozwiazaniem. Nie bardzo spodobalo mi sie zakonczenie serialu, po prostu nie kupuje takiego finalu tej historii

ocenił(a) serial na 5
Niewierny_Tomasz

Jestem po trzech sezonach chyba już skończę oglądać strasznie naiwny zmarnowany czas

Niewierny_Tomasz

problem z serialem maja tylko osoby, ktore podchodza do niego jak do typowego tepego jak dzida rozrywkowego kina akcji. w SOA wszystko sprowadza sie do przemiany wewnetrznej i rozterek emocjonalnych glownych bohaterow. cala reszta jest tylko tlem. pewnie mozna by wszystko zamknac i w jednym sezonie na modle ostatniego sezonu Gry o Tron w ktorym to z odcinka na odcinek bohaterowie poza wygladem nic nie maja ze soba wspolnego i robia za dekoracje dla efektow specjalnych.

ocenił(a) serial na 5
Niewierny_Tomasz

Mam dokładnie tak samo. Chyba nigdy nie zasnąłem tyle razy oglądając jeden serial. Tak męczące oglądanie serialu do końca miałem tylko w Lost. Początek rewelacja a im dalej tym coraz większą męka.

ocenił(a) serial na 5
Niewierny_Tomasz

Ten serial był ewidentnie za długi o jakieś 3-4 sezony. Irytacja spowodowana kolejnymi bzdurami pojawiąjącymi się w kolejnych sezonach sięgała zenitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones