PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818370}
6,6 1 744
oceny
6,6 10 1 1744
Szóstka
powrót do forum serialu Szóstka

Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 2

Pierwszy odcinek całkiem niezły, raczej nie przepadam za serialami obyczajowymi,a także za serialami produkcji TVN bo uważam je za słabe, ale może tym razem się im uda. Oczywiście jest w tym serialu pare zgranych kliszy itp.ale daje mu szanse.

ocenił(a) serial na 8
Bartek_990

przyciągnęli mnie aktorzy, których lubię :)
lecz strasznie wkurzyło ciągłe powtarzanie, że to taka mega metoda nowatorska i kilkakrotnie powtórzono kto komu oddaje nerkę, jakby nie było czym grać...
sam pomysł ciekawy, po drugim odcinku czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :)

ocenił(a) serial na 2
Kasha

Jest tez pare „ nieogranych”twarzy i to moim zdaniem tez jest jakiś plus

ocenił(a) serial na 8
Bartek_990

Po pierwszym odcinku jestem na tak. Kupili mnie ciekawym pomysłem jak i praca kamery w niektórych scenach. Na pewno jest to serial dwie półki wyżej niż inne produkcje TVNu. Bo i ludzie, którzy go robią wywodzą się z Belfra i C+.

ocenił(a) serial na 2
bredny

Po obejrzeniu 5 odcinków moje zdanie się nieco zmieniło, serial mdły ,słaby scenariuszowo, tylko romanse,romansiki,kolejny niewypał TVN-u

ocenił(a) serial na 8
Bartek_990

Początek świetny tylko gdzieś w połowie zaczęły się zapychacze, romanse, rozwody, ktoś komuś wisi kasę, ... bez tego serial wiele by zyskał a zamiast 6 odcinków 3-4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones