Szadź (2020-2024)
Szadź: Sezon 2 Szadź sezon 2, odcinek 1
odcinek Szadź (2020-2024)

odcinek 1

43m
5,7 429
ocen
5,7 10 1 429
Szadź
powrót do forum s2e1

Nie

ocenił(a) serial na 4

Nie da się tego oglądać. Już pierwszy sezon był żenujący, a tu mamy pukanie w dno od spodu.

ocenił(a) serial na 7
Dramat

Jak dla kogo. Dla mnie pierwsza część ok. Drugi odcinek, drugiej części dobry. Mistrzowsko protest rozwalił na uczelni.

ocenił(a) serial na 8
rad_75

Pytanie co dorasta do Pańskich oczekiwań?! W dobie koncertów Martyniuka to perła. Tak to odbieram,

ocenił(a) serial na 4
limin_film

Jednak porównując Szadź z Klangorem czy Rojstem mamy seriale zupełnie innej rangi artystycznej.

Dramat

To po co oglądałeś drugi ?
Czy nie oglądałeś i chciałeś coś niefajnego napisać ;)

ocenił(a) serial na 4
voytek28___

Na początku nie miałam zamiaru oglądać drugiego, bo mnie zniechęciły pierwsze sceny, ale mnie przycisnęło i obejrzałam za jednym zamachem, co nie zmienia faktu, że ocena oscyluje w granicach 3 do 5.

Dramat

Jak Ci nie pasował pierwszy sezon, to po co brałaś się za drugi? Po to, żeby ponarzekać w necie?

Dramat

Twój komentarz jest pukaniem w dno od spodu. Oceniasz 1 sezon jako żenadę, po czym zabierasz się za 2. Rozumiem, że jesteś masochistką? I finalnie ocena oscyluje między 3 a 5, czyli finalnie jesteś masochistką niezdecydowaną wyciągającą medianę z czeluści swoich walczących ze sobą niedorzeczności.

ocenił(a) serial na 4
beachboy_86

Albo ty masz ptasi mózg i złą wolę i nie rozumiesz tak prostych rzeczy, jak chociażby głód polskiego języka oraz fakt, że ileś procent obejrzanych rzeczy oceniamy średnio i nisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones