PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118562}

Szalony Jack, pirat

Mad Jack the Pirate
7,5 2 046
ocen
7,5 10 1 2046
Szalony Jack, pirat
powrót do forum serialu Szalony Jack, pirat

10/10

ocenił(a) serial na 10

Jest to jedna z najlepszych bajek jakie miałem przyjemność obejrzeć i jakie w życiu będę w stanie obejrzeć. Występują tutaj wszystkie rodzaje komizmu: sytuacyjny, słowa i wreszcie komizm postaci. W zasadzie zbyteczne byłoby podawanie przykładów, których jest tutaj od groma. Humor jest na tyle inteligentny, że bez problemu trafi do młodszych widzów, ale również do tych starszych. Dubbing jest tak rewelacyjnie skonstruowany, że paradoksalnie oglądając bajkę w wieku sześciu lat miałem problem połapać się o co chodzi w komizmie słowa. Zwrot "równie zimny może być tylko uśmiech komornika" kiedyś był dla mnie obcy i jako dziecko nie wiedziałem czego dotyczy z prostej przyczyny - nie wiedziałem kim jest komornik. Mam sentyment do tej bajki, ponieważ jak już wcześniej wspomniałem jako dziecko na fox kids oglądałem przygody "Szalonego Jacka" i za każdym razem każdy odcinek potrafił wywołać u mnie śmiech. Dzięki tej bajce wyłapałem ikony polskiego dubbingu. Aleksander Mikołajczak, January Brunov, Robert Tondera, Jarosław Domin, Wojciech Paszkowski, Jarosław Boberek czy Józef Mika zrobili na mnie ogromne wrażenie i podziwiam ich za wkład oraz zaangażowanie jakie wykonali dla dobra sztuki. Oczywiście więcej osób zasługuje na uznanie, jednak wymieniłem aktorów, którzy pozostali mi w pamięci do dnia dzisiejszego. Zawsze byłem pod wrażeniem dubbingu i sam chętnie z przyjemnością podłożyłbym swój głos. Myślę, że jest to świetna zabawa. 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones