PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118562}

Szalony Jack, pirat

Mad Jack the Pirate
7,5 2 046
ocen
7,5 10 1 2046
Szalony Jack, pirat
powrót do forum serialu Szalony Jack, pirat

Bajka rewelacyjna!

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam kiedyś jak czekałem na Szalonego Jacka w telewizji Fox Kids dawno, dawno temu. Aż chciało się oglądać!

Bardzo żałuje, że nie ma emisji w telewizji. Może kiedyś w TV ujrzymy przygody Jacka Pirata i jego kompana :) Mam taką nadzieję...

Jedna z lepszych bajek mojego dzieciństwa...

Lagger

Popieram:):) Jest dwóch szalonych Jacków piratów, których chyba zawszę będę wielbić;))) Jeden tytułowy, a drugi to Jack Sparrow ^^ :)

Lagger

nom... najlepsza bajka pod słońcem xD
uwielbiałam ją i uwielbiam mimo, iż mój kochany tatuś nadal jest zdeka nią zgorszony, choć nie wiem co w niej jest takiego złego ^^
Niech żyją szalony Jack i Jack Sparrow xD

użytkownik usunięty
Johnna

Taaak, też pamiętam jak czekałem na tą bajkę na Fox Kidsie:)

Najbardziej lubiłem tego szczurka:P

A jeden odcinek najbardziej zapamiętałem, jak Snuk udawał Jacka, a Jack Snuka.Snuk miał walczyć z jakimś innym piratem, (a przynajmniej tak mi się wydaje)a on wogóle nie miał siły go walnąć!I tamten mu pokazywał jak ma walić n a Jacku.

Innych odcinków niestety nie pamiętam i mam nadzieje, że go puszczą w telewizji w normalnej porze, a nie o szóstej rano tak jak na Polsacie.

Ale jakoś spróbuje wstać tak wcześnie i to obejrzeć.


Pozdrawiam:)!

ocenił(a) serial na 8
Lagger

Też pamiętam kilka odcinków ^^ Mimo, że zwykle nic <albo prawie nic> bohaterom się nie udawało to była śmieszna bajka. I oryginalna :D
Ciekawe czy kiedyś ją gdzieś jeszcze wyemitują? :P

ocenił(a) serial na 9
assa_fw

Mnie najbardziej rozwalały odcinki z tym blond gogusiem :D i ten epizod z Bóstwem Błękitnego Karbunkułu :D

ILoveRock23

Zdecydowanie trzeba odświeżyć sobie ten tytuł :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones